روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "توییتر به‌دنبال تصاحب کلاب هاوس بوده است" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "توییتر به‌دنبال تصاحب کلاب هاوس بوده است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

توییتر به‌دنبال تصاحب کلاب هاوس بوده است


توییتر که سرویس اختصاصی چت صوتی Spaces را دارد، پیش‌تر تلاش کرده بود با پرداخت چهارمیلیارد دلار کلاب هاوس را بخرد. بلومبرگ می‌گوید توییتر به‌دلایلی نامشخص از این کار منصرف شده است. 

به دنبال موفقیت عظیم کلاب هاوس (Clubhouse)، شرکت هایی مثل فیسبوک و توییتر کار روی نسخه ی اختصاصی خودشان از پلتفرمی برای گفت و گوی آنلاین صوتی را آغاز کردند. 9to5Mac در گزارشی جالب می نویسد توییتر قصد داشته است کلاب هاوس را با پرداخت چهارمیلیارد دلار ازآنِ خود کند؛ اما روند کار مطابق انتظار پیش نرفته است. منابع بلومبرگ مدعی شده اند کلاب هاوس مذاکرات را آغاز کرده است تا بودجه ی بیشتری ازطریق سرمایه گذاران تأمین کند. توییتر یکی از شرکت هایی محسوب می شود که با کلاب هاوس مشغول مذاکره است. مقاله های مرتبط:بلومبرگ می گوید توییتر و کلاب هاوس در ماه های اخیر مذاکراتی کرده اند؛ البته ظاهرا به دلایلی نامشخص، توییتر از تصمیمش منصرف شده و پرونده ی خرید کلاب هاوس را بسته است. به نوشته ی کارشناس 9to5Mac، احتمالا توییتر پس از بررسی شرایط متوجه شده است سرویس اختصاصی اش با نام Spaces می تواند بدون نیاز به خرید سرویسی مثل کلاب هاوس، به موفقیت بیشتری دست پیدا کند. کلاب هاوس سال ۲۰۲۰ معرفی شد و اوایل سال ۲۰۲۱ به دلیل حضور افراد معروفی مثل مارک زاکربرگ و ایلان ماسک، به محبوبیت فراوانی رسید. کلاب هاوس شامل اتاق هایی مجازی است که امکان می دهد با افراد دیگر تبادل نظر کنید. کلاب هاوس فعلا در انحصار آیفون قرار دارد و در دومین ماه از سال جاری میلادی به بیش از هشت میلیون دانلود رسیده است. در همین حین فیسبوک و لینکدین و اسپاتیفای نیز مشغول کار روی قابلیت مشابه برای پلتفرم هایشان هستند. بلومبرگ می گوید کلاب هاوس همچنان به دنبال سرمایه گذار می گردد؛ بااین حال، به دلیل تشدید رقابت در این حوزه، نمی توان آینده ی مشخصی برایش پیش بینی کرد. این شبکه ی اجتماعی در چند وقت اخیر با قابلیت هایی مثل پرداخت مستقیم تلاش کرده است جلو از دست رفتن کاربران پرشمارش را بگیرد.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " توییتر به‌دنبال تصاحب کلاب هاوس بوده است از منبع زومیت. "

 

اخبار گوناگون

× ×