روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "کانسپت عینک واقعیت افزوده سامسونگ در ویدئوهای غیر رسمی به نمایش درآمد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "کانسپت عینک واقعیت افزوده سامسونگ در ویدئوهای غیر رسمی به نمایش درآمد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

کانسپت عینک واقعیت افزوده سامسونگ در ویدئوهای غیر رسمی به نمایش درآمد


امروز ویدئوهایی منتشر شده‌اند که ایده‌‎‌ی عینک واقعیت مجازی سامسونگ را به نمایش می‌گذارند که فعلا با نام سامسونگ گلس لایت شناخته می‌شود.

سامسونگ چند سالی است روی ساخت عینک واقعیت افزوده کار می کند و حتی تصاویری از مدل آزمایشی این محصول در CES 2021 به نمایش درآمد. هنوز شواهدی برای عرضه این محصول وجود ندارد؛ اما امروز ویدئوهایی منتشر شد که به این عینک واقعیت افزوده اشاره دارند.مقاله ی مرتبط:به گزارش ورج، به نظر می رسد عینک واقعیت افزوده سامسونگ درحال حاضر سامسونگ گلس لایت نامیده می شود. این عینک می تواند یک صفحه نمایش بسیار بزرگ پیش روی کاربران قرار بدهد که روی آن می توانند بازی کنند، فیلم ببینند یا به انجام کارهای روزانه بپردازند. در واقع این عینک می تواند به عنوان یک صفحه نمایش بسیار بزرگ عمل کند.در ویدئوی بعدی دوباره محصولی شبیه به سامسونگ گلس لایت مشاهده می کنیم که در آن، کاربر با آیتم های سه بعدی سروکار دارد و در محیط واقعی با آن ها تعامل خواهد داشت. این عینک شبیه مایکروسافت هولولنز است.در این ویدئوها مشخص می شود که کاربر با استفاده از ساعت هوشمند می توانند رابط کاربری این عینک واقعیت افزوده را هدایت کند و دیگر مجبور نیست با آیتم های مجازی که روی هوا قرار گرفته اند، تعامل کند و با ساعت هوشمند خیلی سریع تر می توان این کار را انجام داد.هنوز مشخص نیست این محصول سامسونگ کی راهی بازار می شود. گفته شده است ساعت هوشمند بعدی سامسونگ با سیستم عامل اندروید راهی بازار می شود. البته به نظر می رسد اپل هم قصد دارد چنین محصولی راهی بازار کند؛ این شرکت نه تنها ساعت هوشمند دارد، بلکه گفته می شود در حال ساخت عینک واقعیت افزوده است.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " کانسپت عینک واقعیت افزوده سامسونگ در ویدئوهای غیر رسمی به نمایش درآمد از منبع زومیت. "

 

اخبار گوناگون

× ×