روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "مدل مفهومی داچیا بیگستر معرفی شد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "مدل مفهومی داچیا بیگستر معرفی شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مدل مفهومی داچیا بیگستر معرفی شد


داچیا در آینده نزدیک، تنوع محصولات خود را افزایش خواهد داد. یک مدل شاسی‌بلند با نام بیگستر، نمونه‌ای بزرگ‌تر و جادارتر از داستر است که سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود.

کارخانه های داچیا در کشور رومانی، زیرمجموعه رنو هستند؛ اما محصولاتی متفاوت با تولیدات برند فرانسوی عرضه می کنند. داچیا با خودروهای کم مصرف و ارزان قیمت، فروش بسیار خوبی در سراسر اروپا دارد. امروزه مدل های متنوع کراس اور داستر و هاچبک اندازه متوسط ساندرو، به کشورهای مختلف دنیا صادر می شوند؛ اما مدیران داچیا و رنو برنامه ی جامعی برای گسترش محصولات دارند.داستر، تنها کراس اور داچیا است که با تجهیزات دو دیفرانیسل تولید می شود. این مدل چندان بزرگ و جادار نیست؛ اما توانایی های فنی قابل قبول و هزینه خرید مقرون به صرفه دارد که مشخصاتی بسیار مهم برای یکی از پرفروش ترین کراس اورهای بازار اروپا است. تکرار این شرایط برای یک مدل بزرگ تر، ضمن ایجاد تنوع در محصولات، سودآوری داچیا را افزایش خواهد داد.دایچا بیگستر با طول بدنه ۴٫۶ متر، حدود ۲۸ سانتی متر بزرگ تر از داستر خواهد بود. این محصول، پیشرانه های متنوع بنزینی، هیبریدی، گاز مایع (LPG) و دوگانه سوز گاز طبیعی (CNG) خواهد داشت. بیگستر در دو مدل تولید می شود که سال آینده و سال ۲۰۲۴ رونمایی خواهند شد.با هدف کاهش هزینه های تولید و قیمت نهایی بیگستر، خودروسازی لادا روسیه با داچیا همکاری خواهد کرد. تا سال ۲۰۲۵، هفت خودرو با پلتفرم و تجهیزات فنی مشترک، توسط لادا و داچیا ساخته خواهد شد. تولیدات داچیا، طراحی عامه پسند و مناسب خانواده خواهند داشت؛ درحالی که محصولات لادا برای رانندگی در مسیرهای سخت و سفرهای خارج جاده تجهیز خواهند شد.نکته جالب توجه در کنفرانس خبری رونمایی از مدل مفهومی داچیا بیگستر، طرح جدید برای نشان تجاری شرکت سازنده است. هنوز اظهارنظر رسمی برای لوگو جدید منتشر نشده است؛ اما احتمالا موج تغییر نشان تجاری که از یک سال گذشته توسط برندهای مختلف مثل، بی ام و، نیسان، کیا و جنرال موتور آغاز شده، توسط داچیا و رنو ادامه پیدا کند تا به نوعی، دگرگونی محصولات آینده را نشان دهد.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " مدل مفهومی داچیا بیگستر معرفی شد از منبع زومیت. "

 

اخبار گوناگون

× ×