روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "معرفی بازی سفیر عشق - زومیت" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "معرفی بازی سفیر عشق - زومیت" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

معرفی بازی سفیر عشق - زومیت


بازی ایرانی سفیر عشق، ساخته استودیوی رسانه شکوه کویر و متنا به‌صورت رسمی عرضه شد. با معرفی ویدیویی سفیر عشق همراه باشید.

استودیو رسانه شکوه کویر، از جمله شرکت های بازی سازی ایرانی است که تا به امروز چند اثر مختلف را روانه بازار کرده؛ از قتل در کوچه های تهران گرفته تا بازی های دیگر. این شرکت در جدید ترین ساخته خودش که بزرگ ترین پروژه آن ها تا به امروز به نظر می رسد، بازی سفیر عشق را در دسترس قرار داده که یک تجربه اکشن هک اند اسلش با فضای تاریخی مذهبی است.بازی سفیر عشق روایت گر داستان حضور حضرت مسلم ابن عقیل(ع) در شهر کوفه به عنوان سفیر امام حسین(ع) است که علاوه بر روایت این بخش از زندگی این بزرگوار در قالب چندین گذشته نمایی و آینده نمایی، به حادثه کربلا نیز می پردازد. سفیر عشق نخستین بازی مذهبی-تاریخی در کشورمان است که با تحقیقات وسیع و مشورت با کارشناسان مذهبی، بازی نامه آن تدوین شده و تلاش دارد برای نخستین بار در یک روایت تعاملی، مخاطبان گسترده بازی های رایانه ای را با فضای تاریخ اسلام از یک منظر جذاب و تأثیرگذار آشنا سازد. مخاطب در این بازی سیر رخدادهای تاریخی را از منظر شخصیت مهران که جوانی ایرانی است پی می گیرد. در روند بیان قصه، مهران به واگویی تابستان گرم کوفه سال شصت و یک هجری خواهد پرداخت و اتفاقات تاریخی از زمان ورود مسلم ابن عقیل(ع) به کوفه، دشمنی بنی امیه، نقش افرادی مانند هانی ابن عروه، مختار ثقفی، نعمان ابن بشیر و ... را در یک روند تعاملی درک خواهد کرد.بازی رایانه ای سفیر عشق: روز واقعه، با بهره مندی از آخرین تکنولوژی های روز بازی سازی دنیا، در تمامی حوزه ها اعم از مدل سازی، ریگ، انیمیشن، انیمیشن صورت و ... مراحل تولید را سپری می کند. انجین مورد استفاده جهت توسعه این بازی رایانه ای Unreal Engine 4 است که یکی از قدرتمندترین ابزارهای روز دنیا محسوب می شود و مورد استفاده بزرگ ترین شرکت های بازی سازی دنیا است.درادامه شما را به تماشای معرفی بازی سفیر عشق دعوت می کنیم:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " معرفی بازی سفیر عشق - زومیت از منبع زومیت. "

 

اخبار گوناگون

× ×