روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "ios 14.4 استفاده از دوربین غیر اصل روی آیفون ۱۲ را به اطلاع کاربر می‌رساند" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "ios 14.4 استفاده از دوربین غیر اصل روی آیفون ۱۲ را به اطلاع کاربر می‌رساند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ios 14.4 استفاده از دوربین غیر اصل روی آیفون ۱۲ را به اطلاع کاربر می‌رساند


سیستم‌عامل iOS 14.4 متوجه استفاده از دوربین غیر‌اصل روی گوشی آیفون ۱۲ می‌شود و این موضوع را به کاربران اطلاع می‌دهد.

در زمان عرضه ی آیفون ۱۱، اپل ویژگی جدیدی روی این گوشی ها قرار داده بود که متوجه می شد آیا صفحه نمایش اصلی روی آیفون ۱۱ قرار گرفته یا نه. حالا این ویژگی گسترش پیدا کرده و به نظر می رسد متوجه دوربین غیر اصل هم می شود.مقاله ی مرتبط:به گزارش سایت 9to5mac، اپل در نسخه ی آزمایشی iOS 14.4 ویژگی جدیدی اضافه کرده که متوجه استفاده دوربین غیر اصل روی آیفون ۱۲ می شود. این ویژگی زمانی جلب توجه می کند که دوربین گوشی تان به تعمیر یا تعویض نیاز داشته باشد.اگر دوربین قرارگرفته روی آیفون ۱۲ اصل نباشد، با پیام Unable to verify this iPhone has a genuine Apple camera مواجه خواهید شد. هنوز مشخص نشده است این ویژگی روی تمام آیفون ها قرار گرفته یا تنها روی آیفون ۱۲.البته این امکان در اختیار کاربران قرار گرفته تا بتوانند پیام دریافتی را با مراجعه به بخش تنظیمات گوشی غیرفعال کنند. این پیام برای صفحه نمایش و باتری گوشی هم به نمایش در می آید. این احتمال وجود دارد که دوربین های تقلبی آیفون کیفیت دوربین اصلی را نداشته باشند؛ به همین دلیل، اپل این پیام را در نظر گرفته است.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " ios 14.4 استفاده از دوربین غیر اصل روی آیفون ۱۲ را به اطلاع کاربر می‌رساند از منبع زومیت. "

 

اخبار گوناگون

× ×