روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "ال‌جی فعلا به فکر خارج‌شدن از حوزه ساخت موبایل نیست" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "ال‌جی فعلا به فکر خارج‌شدن از حوزه ساخت موبایل نیست" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ال‌جی فعلا به فکر خارج‌شدن از حوزه ساخت موبایل نیست


ال‌جی گزارش‌های منتشرشده درباره خروج این شرکت از حوزه ساخت موبایل را رد کرد.

بخش موبایل شرکت ال جی سال ها است که با ضرر مواجه شده است و درحالی که محصولات خوبی هم تولید می کند، نمی تواند نظر مردم را به خود جلب کند. درواقع، گوشی های ال جی در نگاه عموم مردم جایگاه مناسبی ندارند؛ به همین دلیل، خیلی ها فکر کنند ال جی کم کم فعالیت در حوزه موبایل را متوقف می کند.مقاله ی مرتبط:به گزارش وب سایت AndroidCentral به نقل از جدیدترین گزارش وب سایت کره ای The Elec ، کسب وکار موبایل شرکت ال جی همچنان روزهای سختی را پشت سر می گذارد و همچنان ضرر می دهد؛ اما در بخشی از این گزارش گفته شده بود ال جی قصد دارد کسب وکار موبایلش را بفروشد؛ حتی زمان این اقدام ۲۶ ژانویه ذکر شده بود.شرکت ال جی به گزارش منتشر شده واکنش نشان داده و اعلام کرده است این گزارش اصلا درست نیست و بیشتر شبیه شایعه و حدس و گمان است. با این حساب، ال جی به فکر فروش بخش موبایل خود نیست و همچنان به فعالیتش ادامه می دهد و حتی قصد دارد سهم بازار بیشتری هم کسب کند. این شرکت کره ای با ساخت محصولاتی مانند ولوت می خواهد با محصولات سایر شرکت ها رقابت کند. بد نیست به این موضوع هم اشاره کنیم که ال جی در نمایشگاه CES 2021 گوشی رول شدنی اش را رونمایی کرد.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " ال‌جی فعلا به فکر خارج‌شدن از حوزه ساخت موبایل نیست از منبع زومیت. "

 

اخبار گوناگون

× ×