روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "آمریکایی‌ها در هزینه‌کردن برای بازی‌های ویدئویی رکورد زدند" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "آمریکایی‌ها در هزینه‌کردن برای بازی‌های ویدئویی رکورد زدند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

آمریکایی‌ها در هزینه‌کردن برای بازی‌های ویدئویی رکورد زدند


بازی‌های ویدئویی در کشور آمریکا بسیار محبوب هستند و شیوع ویروس کرونا در سال ۲۰۲۰ باعث شد آمریکایی‌ها در هزینه‌کردن برای بازی‌های ویدئویی رکورد بزنند.

به گزارش The Verge بر اساس اطلاعات سازمان NPD، آمریکایی ها در سال ۲۰۲۰ در مقایسه با سال ۲۰۱۹ نزدیک به ۲۷ درصد برای بازی کردن بیشتر هزینه کردند. در این گزارش، گفته شده است پس از سال ۲۰۱۱ هزینه کردن برای تهیه سخت افزار مخصوص بازی در آمریکا به اوج خود رسیده و در مقایسه با سال ۲۰۱۹ هم ۳۵ درصد افزایش یافته است. سازمان NPD هزینه کردن برای بازی های ویدئویی را در سه دسته ی سخت افزار مخصوص بازی و محتوا و لوازم جانبی قرار داده است.مقاله ی مرتبط:درحالی که در سال ۲۰۲۰ کنسول های ایکس باکس سری ایکس و سری اس و پلی استیشن ۵ راهی بازار شدند، کنسول نینتندو سوییچ همچنان پرفروش ترین پلتفرم بازی در این کشور بوده است. ناگفته نماند کنسول پلی استیشن ۵ و کنسول پلی استیشن ۴ به ترتیب دومین و سومین کنسول پرفروش در آمریکا بوده است.نینتندو در حوزه ی فروش نرم افزار هم خودنمایی و بازار را ازآنِ خود کرده؛ به طوری که ۱۰ بازی از ۲۰ بازی پرفروش سال ۲۰۲۰ برای نینتندو بوده است. البته عنوان پرفروش ترین بازی در سال ۲۰۲۰ به بازی Call of Duty: Black Ops Cold War تعلق گرفت. گفتنی است سال گذشته هم بازی Call of Duty Modern Warfare به عنوان پرفروش ترین بازی در کشور آمریکا شناخته شد. به گفته ی NPD، مجموعه بازی های Call of Duty در ۱۲ سال گذشته پرفروش ترین بازی ها در آمریکا شناخته شده اند.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " آمریکایی‌ها در هزینه‌کردن برای بازی‌های ویدئویی رکورد زدند از منبع زومیت. "

 

اخبار گوناگون

× ×