روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "مدل لگو از شورولت سیلورادو ۲۰۱۹ ساخته شد" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "مدل لگو از شورولت سیلورادو ۲۰۱۹ ساخته شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مدل لگو از شورولت سیلورادو ۲۰۱۹ ساخته شد


شورولت بزرگ‌ترین ماکت لگوی خود در سایز واقعی را بر اساس مدل سیلورادو و با استفاده از ۳۰۰ هزار قطعه و صرف ۲ هزار ساعت زمان ساخته است.

شورولت بزرگ ترین ماکت لگوی خود در سایز واقعی را بر اساس مدل سیلورادو و با استفاده از ۳۰۰ هزار قطعه و صرف ۲ هزار ساعت زمان ساخته است.شورولتدر سال ۲۰۱۷ با ساخت ماکت فول سایز لگو از بتموبیل با همکاری برادران وارنر توجه هارا به ماکت های سایز واقعی خود جلب کرد. برخلاف برندهایی همچون تویوتا، رنو و بوگاتی، خودروسازان آمریکایی علاقه چندانی به لگو ندارند و هرگز یک لگو از محصولات خود در سایز واقعی را نساخته اند.مقاله های مرتبط:اما شورولت تصمیم گرفته تا این روند را متوقف کند و به همین منظور از ماکت لگوی با مقیاس ۱:۱ خود رونمایی کرده است. این ماکت لگو یک وانت شورولت سیلورادو 1500 مدل ۲۰۱۹ است و ابعاد آن دقیقا با نمونه ی واقعی این پیکاپ بزرگ برابری می کنند.این ماکت لگو ۱.۸ متر ارتفاع، ۶ متر طول و ۲.۴ متر عرض دارد و توسط یک تیم ۱۸ نفره ساخته شده است. این تیم که توسط Lego Master Builders آموزش دیده بودندُ با استفاده از ۳۳۴ هزار و ۵۴۴ قطعه لگو و در زمانی بیش از ۲ هزار ساعت توانستند کار ساخت این ماکت را به اتمام برسانند.در ساخت این ماکت از قطعه های لگوی ۸×۲ استفاده شده است و محصول نهایی بیش از ۱.۶ تن وزن دارد. این خودرو در فروشگاه لگو در انفیلد قرار دارد و تمامی جزییات در ساخت آن رعایت شده اند. حتی چراغ های آن نیز روشن می شوند.ساخت این لگو نوعی بازاریابی توسط شورولت است و گویا این خودرو قرار است در فیلم آینده ی لگو با نام Lego Movie 2: The Second Part نیز حضور داشته باشد. ابتکار متفاوت Ram؛ درب چندمنظوره وانت فورد F-150 نسخه هارلی دیویدسن معرفی شد وانت برقی Atlis با ظرفیت پیمایش ۸۰۰ کیلومتر معرفی شد مشخصات فنی وانت شورولت سیلورادو HD مدل ۲۰۲۰ اعلام شد وانت فورد سوپر دیوتی ۲۰۲۰ رونمایی شد

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " مدل لگو از شورولت سیلورادو ۲۰۱۹ ساخته شد از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون

× ×