روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "تیزر سامسونگ برای رویداد Unpacked 2019 خبر از معرفی گوشی تاشدنی می‌دهد" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "تیزر سامسونگ برای رویداد Unpacked 2019 خبر از معرفی گوشی تاشدنی می‌دهد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تیزر سامسونگ برای رویداد Unpacked 2019 خبر از معرفی گوشی تاشدنی می‌دهد


تا زمان برگزاری رویداد Unpacked 2019 سامسونگ مدت زیادی باقی نمانده است. در این رویداد، درکنار گوشی‌های خانواده‌ی گلکسی اس ۱۰، با گوشی تاشدنی کره‌ای ها هم آشنا خواهیم شد.

تا زمان برگزاری رویداد Unpacked 2019 سامسونگ مدت زیادی باقی نمانده است. در این رویداد، درکنار گوشی های خانواده ی گلکسی اس ۱۰، با گوشی تاشدنی کره ای ها هم آشنا خواهیم شد.درحالی که تنها یک هفته تا برگزاری رویداد معرفی پرچم دارهای جدید سامسونگ فاصله داریم، سامسونگ دست به انتشار تیزر جدیدی در رابطه با این رویداد زده است؛ تیزری که به گونه ای به گوشی تاشدنی این شرکت اشاره می کند.می دانیم که این شرکت کره ای در اولین روز از اسفندماه دهمین نسل از پرچم دارهای خانواده ی گلکسی اس را رونمایی خواهد کرد. اگر به خاطر داشته باشید، پیش از این در آبان ماه جریان کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ، گوشی تاشدنی سامسونگ در محیطی نسبتا تاریک و درحالی که در قاب ضخیمی قرار داشت به نمایش گذاشته شد. البته نباید فراموش کنیم که محصول نشان داده شده طی کنفرانس توسعه دهندگان صرفا یک نمونه ی اولیه بود.به احتمال فراوان هفته ی آینده نگاه کامل تری به محصول سامسونگ خواهیم داشت. علاوه براین، نام نهایی این محصول و زمان عرضه ی نهایی هم از جمله مواردی هستند که انتظار داریم طی رویداد هفته ی آینده ی سامسونگ از آن ها مطلع شویم. در عین حال، در این مراسم، تمرکز اصلی سامسونگ بر گوشی های خانواده ی گلکسی اس ۱۰ معطوف خواهد بود. والپیپر فاش شده گلکسی اس 10 رندرهای قبلی را تأیید می کند مشخصات، قیمت و تاریخ عرضه تمام نسخه های گلکسی اس 10 گلکسی واچ اکتیو، نام ساعت هوشمند بعدی سامسونگ خواهد بود پتنت جدید سامسونگ، قلم استایلوس را با دوربین داخلی نشان می دهد تصاویر جدید گلکسی S10e سامسونگ فاش شد

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " تیزر سامسونگ برای رویداد Unpacked 2019 خبر از معرفی گوشی تاشدنی می‌دهد از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون

× ×