روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "فرمان اجرایی جدید ترامپ برای جلوگیری از فروش تجهیزات مخابراتی چینی تصویب می‌کند" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "فرمان اجرایی جدید ترامپ برای جلوگیری از فروش تجهیزات مخابراتی چینی تصویب می‌کند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

فرمان اجرایی جدید ترامپ برای جلوگیری از فروش تجهیزات مخابراتی چینی تصویب می‌کند


دونالد ترامپ به زودی قانونی را در آمریکا وضع خواهد کرد که به موجب آن شرکت‌های آمریکایی اجازه نخواهند داشت از تجهیزات زیرساخت شبکه‌ای ساخت چین استفاده کنند.

دونالد ترامپ به زودی قانونی را در آمریکا وضع خواهد کرد که به موجب آن شرکت های آمریکایی اجازه نخواهند داشت از تجهیزات زیرساخت شبکه ای ساخت چین استفاده کنند.اخیراً شرکت هواوی دچار مشکلات بسیاری شده است. کشورهای زیادی در نقاط مختلف دنیا تجهیزات مرتبط با شبکه که تولید شرکت هواوی است را تحریم کرده اند. دلیل عمده ی این اتفاقات یکی تلاش این شرکت برای دست یابی غیرقانونی به تکنولوژی صفحه نمایش های الماسی و دیگری زیر پاگذاشتن تحریم های آمریکا است. گزارش ها حاکی از این است که کاخ سفید در حال آماده سازی و امضای قانونی است که بر اساس آن شرکت های آمریکایی حق استفاده از تجهیزات مخابراتی تولید چین را ندارد. طبیعتاً یکی از شرکت هایی که مستقیماً هدف این قانون قرار می گیرد، شرکت هواوی است. مقاله های مرتبط:بنابراین این گزارش، قانون مورد نظر احتمالا تا هفته ی آینده در کاخ سفید به تصویب برسد و در نتیجه شرکت های آمریکایی دیگر اجازه نخواهند داشت از تجهیزات مخابراتی ساخت چین استفاده کنند. این قانون به طور مستقیم شرکت های هواوی و زد تی ای (ZTE) را هدف می گیرد. منابع خبری اعلام کرده اند دولت آمریکا قصد دارد تا قبل از برگزاری کنگره ی جهانی موبایل که ۵ اسفند آغاز به کار می کند، این قانون را تصویب کند.چند ماهی است که کاخ سفید و کنگره آمریکا قصد دارند استفاده از زیرساخت های مخابراتی مرتبط با شبکه ساخت چین را تحریم کنند. در ابتدا قرار بر این بود که هزینه ی این تحریم در بودجه ی دفاعی آمریکا لحاظ شود. پس از آن احزاب قانونگذار، قانون فعالیت های مرتبط با مخابرات، در وزارت دفاع را تعیین کردند و پس از آن کاخ سفید اقدام به آماده سازی و تصویب این قانون کرده است.دولت آمریکا قصد دارد تنها تجهیزات زیرساخت مخابراتی شرکت های هواوی و زد تی ای را هدف قرار دهد تا میزان فروش گوشی تلفن همراه و تبلت در آمریکا تحت تأثیر قرار نگیرد. آنگلا مرکل: هواوی تنها با رعایت قوانین و شروط می تواند با آلمان همکاری کند کدام شرکت بیشترین نفع را از تحریم هواوی توسط آمریکا می برد؟ طراحی هواوی پی 30 و پی 30 پرو توسط اسپیگن فاش شد هواوی پی 30 اواخر ماه مارس رونمایی می شود داستان تشکیل گروه هکری امارات متحده با همکاری مأموران سابق امنیت آمریکا

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " فرمان اجرایی جدید ترامپ برای جلوگیری از فروش تجهیزات مخابراتی چینی تصویب می‌کند از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون

× ×