روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "آنگلا مرکل: هواوی تنها با رعایت قوانین و شروط می‌تواند با آلمان همکاری کند" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "آنگلا مرکل: هواوی تنها با رعایت قوانین و شروط می‌تواند با آلمان همکاری کند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

آنگلا مرکل: هواوی تنها با رعایت قوانین و شروط می‌تواند با آلمان همکاری کند


آنگلا مرکل علاقه‌ای ندارد دولت چین به داده‌های آلمان دسترسی داشته باشد و مبنای فعالیت هواوی در آلمان را رعایت قوانین و تضمین اجرای شروط تعیین شده می‌‌داند.   

آنگلا مرکل علاقه ای ندارد دولت چین به داده های آلمان دسترسی داشته باشد و مبنای فعالیت هواوی در آلمان را رعایت قوانین و تضمین اجرای شروط تعیین شده می داند. پیش تر گفته شد دولت آمریکا از متحدانش خواسته محصولات هواوی را کنار بگذارند. گزارش ها حاکی از آن است که آمریکا از کشورهای متحد خود خواسته تا برای تأمین سخت افزار مورد نیاز خود جهت شبکه ی 5G از تجهیزات مخابراتی هواوی استفاده نکنند و غول فناوری چینی را تحریم کنند. به نظر می رسد آلمان اولین کشوری است که نسبت به ممنوعیت استفاده از تجهیزات مخابراتی 5G هواوی مخالفت می کند. آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان اعلام کرد شرکت چینی هواوی می تواند با رعایت قوانین و شروطی مشخص شده در آلمان فعالیت کند.مقاله های مرتبط:شرایط تعیین شده از سوی آنگلا مرکل پیچیده نیست. مرکل به سادگی می خواهد هواوی تضمین کند داده ها را در اختیار دولت چین قرار نمی دهد. هواوی ادعاهای آمریکا را در مورد اتهام جاسوسی این شرکت برای دولت چین رد می کند. تاکنون شواهدی مبنی بر جاسوسی غول فناوری چینی به صورت رسمی اعلام نشده است. هرچند اخباری در مورد چین و سرقت فناوری های ایالات متحده آمریکا منتشر شده که ادعا می کند هواوی اسناد تجاری محرمانه را به سرقت برده است.استرالیا، نیوزیلند، ژاپن، جمهوری چک و تایوان از متحدان آمریکا هستند. اما به نظر می رسد براساس اظهارات سازمان جاسوسی نروژ، دولت های نروژ و دانمارک نیز نسبت به فعالیت های هواوی مشکوک هستند. نروژ، انگلستان و حتی دولت آلمان، هنوز تصمیم نهایی خود را در مورد ممنوعیت یا عدم ممنوعیت استفاده از تجهیزات مخابراتی هواوی اعلام نکرده اند. آنگلا مرکل در سفر به ژاپن و طی سخنرانی برای دانشجویان دانشگاه کیو اعلام کرد که موضوعاتی همچون حفظ امنیت و حفظ حریم خصوصی، تنها مربوط به غول های فناوری و سخت افزاری چینی نیست و موضوع امنیت باید برای تمام شرکت هایی که می خواهند در کشور آلمان فعالیت کنند، باید مد نظر گرفته شود. از نظر آنگلا مرکل، امنیت و حفظ حریم خصوصی دو اصل کلیدی و مهم هستند. فرمان اجرایی جدید ترامپ برای جلوگیری از فروش تجهیزات مخابراتی چینی تصویب می کند استفاده دانشمندان چین از اعضای بدن زندانیان برای تحقیقات پیوند اعضا کدام شرکت بیشترین نفع را از تحریم هواوی توسط آمریکا می برد؟ طراحی هواوی پی 30 و پی 30 پرو توسط اسپیگن فاش شد هواوی پی 30 اواخر ماه مارس رونمایی می شود

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " آنگلا مرکل: هواوی تنها با رعایت قوانین و شروط می‌تواند با آلمان همکاری کند از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون

× ×