روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "تماشا کنید: سرپناه هایی برای مواقع اضطراری" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "تماشا کنید: سرپناه هایی برای مواقع اضطراری" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تماشا کنید: سرپناه هایی برای مواقع اضطراری


وقتی صحبت از اسکان زلزله‌زدگان یا قربانیان دیگر سوانح طبیعی به میان می‌آید، چادر و کانکس اولین گزینه‌های هستند که به ذهن می‌رسند؛ اما گزینه‌های به مراتب مقاوم‌تری نیز وجود دارند که برخی به‌تنهایی حکم یک خانه را دارند.

قابلیت نصب سریع، سهولت در نقل و انتقال، مقاومت بالا در برابر تغییرات دما و قابلیت انطباق با شرایط محیط، برخی از ویژگی های سرپناه های مدرن طراحی شده برای اسکان نجات یافتگان حوادث طبیعی هستند. در این قسمت از «تماشا کنید» با زومیت همراه باشید تا برخی ایده های خلاقانه برای جای گزینی چادر و کانکس را از نظر بگذرانیم.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " تماشا کنید: سرپناه هایی برای مواقع اضطراری از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون

× ×