روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "رونمایی محصول جدید لباسشویی پاکشوما" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "رونمایی محصول جدید لباسشویی پاکشوما" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

رونمایی محصول جدید لباسشویی پاکشوما


سه‌شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹، گروه صنعتی پاکشوما برای اولین‌بار در ایران به‌شکل مجازی (Online)، جدیدترین محصول لباسشویی خودکار خود را در محل موزه‌ی پاکشوما رونمایی کرد.

در این مراسم مطابق با کنفرانس های خبری قبلی، گروه صنعتی پاکشوما، مهرداد نیکزاد، مدیر ارشد بازاریابی برندهای این گروه بزرگ صنعتی، به کنفرانس ها و تبلیغات رسانه ای قبلی پاکشوما اشاره کرد که از شعار لیاقت شما بیشتر از این هاست شروع شد. سپس در مرحله ی رمزگشایی، شعار طراحان ما لیاقت شما را درک می کنند و با معرفی اولین ماشین ظرفشویی کاملا ساخت ایران (ژوزفین به احترام نام مخترع این محصول)، با شعار همه ظرف حریف ادامهپیدا کرد. درپایان، نیکزاد جدیدترین ماشین لباسشویی خودکار در سری لوکس میان رده H Series را با شعار حکایت همچنان پاکیست معرفی کرد.مهرداد نیکزاد عنوان کرد که گروه پاکشوما (پاکشوما، مایدیا، کندی، زیرووات و کرال) بیشترین سهم بازار انواع ماشین لباسشویی های خودکار و نیمه خودکار را در ایران دارد (۵۵ درصد سهم بازار) و سالانه درمجموع ۸۰۰،۰۰۰ دستگاه از این گروه محصول را تولید و عرضه می کند. افزون براین، مدیر ارشد بازاریابی برندهای گروه پاکشوما افزود واحد بازاریابی برای اولین بار در ایران شاخص وفاداری و نرخ خالص ترویج کنندگان NPS محصولات این گروه را با انجام پیمایش های کمّی دقیق از پنل های مصرف کنندگان در سطح گسترده اندازه گیری کرده است که از بازه ی ۱ تا ۱۰، رقم ۹ محاسبه شده است. شاخص NPS نُه بیانگر قدرت برند و سرمایه ی اجتماعی برند پاکشوما است که برندهای مطرح دنیا نیز سالانه این شاخص را به شکل شفاف اعلام می کنند. پاکشوما نیز برای اولین بار در ایران رقم این شاخص را به همگان اعلام می کند.سخنران بعدی مهندس کسایی، مدیر محصول گروه پاکشوما بود که سری های مختلف ماشین لباسشویی خودکار برند پاکشوما را معرفی کرد. کسایی عنوان کرد پاکشوما در چهار رده ی محصولی U Series ، L Series ،K Series و H Series انواع متنوع و مختلف ماشین لباسشویی خودکار را عرضه می کند.سری U مدرن ترین طراحی و پیشرفته ترین قابلیت ها را دارد و از موتور کم مصرف اینورتر بهره می گیرد.سری L در سه نوع طرح پنل و ۲۱ برنامه ی متنوع شست وشو و درِ عریض طراحی کروم استفاده می کند.سری K پرفروش ترین سری لباسشویی های خودکار بازار ایران است و دو نوع صفحه نمایش لمسی و مکانیکی دارد و در ظرفیت های هفت و هشت و نُه کیلوگرمی عرضه می شود.سری H جدیدترین سری پاکشوما در رده ی لوکس میان رده محسوب می شود که طراحی اروپایی دارد و از ۲۰ برنامه ی شست وشوی مختلف بهره مند است و در ظرفیت های شش و هفت کیلوگرمی و طراحی درِ عریض همراه با روکش کروم از امروز به بازار عرضه می شود.مهرداد نیکزاد پس از مهندس کسایی مجددا سخنانش را ادامه داد و گفت برنامه های شست وشوی لباس های حساس و ابریشمی و لباس های کوچک، برنامه ی شست وشو در شب، شست وشو با تأخیر و ۱۵ دقیقه ای در همه ی لباسشویی های پاکشوما جزو ویژگی های همیشگی است و دیگر مزیتی رقابتی نیست.همچنین، نیکزاد در ادامه ی کنفرانس عنوان کرد که پاکشوما همکاری جدیدی، با دیجی کالا، بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی ایران، آغاز کرده و از دو هفته ی دیگر تبلیغات مشترک این دو برند، یعنی بزرگ ترین تولید کننده ی لوازم خانگی و بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی، در سراسر ایران آغاز می شود. افزون براین، نیکزاد وعده داد در هفته های آتی، یکی از محصولات لوازم خانگی جدیدی که تاکنون برند پاکشوما نداشته است، در کنفرانس خبری دیگری رونمایی می شود.یک ایران، یک پاکشوما

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " رونمایی محصول جدید لباسشویی پاکشوما از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون

× ×