روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "عرضه هواوی میت x2 به‌دلیل تحریم‌ها به ۲۰۲۱ موکول شد" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "عرضه هواوی میت x2 به‌دلیل تحریم‌ها به ۲۰۲۱ موکول شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

عرضه هواوی میت x2 به‌دلیل تحریم‌ها به ۲۰۲۱ موکول شد


راس یانگ، یکی از تحلیلگران بازار گجت‌های قابل‌حمل، در توییتر خود گفت که هواوی به‌دلیل تحریم‌ها نمی‌تواند هواوی میت X2 را به تولید انبوه برساند.

هواوی میت ایکس از اولین گوشی های هوشمند تاشو بود که درکنار محصولاتی همچون گلکسی فولد معرفی شد. پس از مدتی، هواوی میت ایکس اس به بازار آمد که درواقع، نسخه ای بهبودیافته از نظر سخت افزاری و البته همراه با ویژگی های بیشتر و رفع برخی ایرادهای جزئی بود. با گذشت زمان، انتظار داشتیم که هواوی درنهایت میت X2 را رونمایی کند؛ اما چنین اتفاقی گویا حداقل در سال ۲۰۲۰ رخ نمی دهد و دلیل آن نیز تحریم های سخت گیرانه ی دولت آمریکا علیه شرکت هواوی است. راس یانگ تحلیلگر بازار گجت های هوشمند محسوب می شود که بیشتر تمرکزش روی صنعت صفحه نمایش ها است. وی در صفحه ی توییترش گزارش داد که هواوی به دلیل تحریم های دولت آمریکا در وضعیتی قرار دارد که نمی تواند تا پایان سال ۲۰۲۰، میت X2 را روانه ی بازار کند.چنین گزارشی اگر صحت داشته باشد، اقدامی تأسف برانگیز خواهد بود. درواقع، مشخص می شود که مدل های کمتری از گوشی های تاشو به بازار عرضه خواهند شد. درحال حاضر، محصولاتی با ویژگی های مشابه به سری هواوی میت ایکس از نوآورانه ترین تلفن های هوشمند موجود در بازار محسوب می شوند و عرضه نشدن چنین محصولاتی می تواند آینده ی گوشی های هوشمند تاشو را به شدت تحت تأثیر قرار دهد.دولت آمریکا هواوی را در زمینه های بسیاری تحریم کرده است؛ به طوری که شرکت چینی نه تنها در ساخت تراشه های پرچم دار کرین به مشکل خورد؛ بلکه در زمینه ی تأمین قطعات، ازجمله حافظه و برخی مواداولیه ی لازم برای تولید گوشی های هوشمند با مشکلی جدی مواجه شده است. دلیل اصلی تأخیر در عرضه ی هواوی میت X2 مشخص نیست؛ اما می توان نگاهی به فهرست بلندبالای تحریم های دولت آمریکا علیه هواوی انداخت.مقاله های مرتبط:درحال حاضر، شرکت های مختلفی مانند سامسونگ و موتورولا گوشی های تاشو جدید روانه ی بازار کرده اند که می توان به گلکسی زد فولد ۲ و موتورولا ریزر ۲۰۲۰ اشاره کرد. با اینکه حداقل تا پایان سال ۲۰۲۰ میت X2 به بازار عرضه نمی شود، باید صبر کرد و دید که شرکت چینی چه برنامه ای برای آینده ی محصولاتش در نظر گرفته است.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " عرضه هواوی میت x2 به‌دلیل تحریم‌ها به ۲۰۲۱ موکول شد از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون

× ×