روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "هشدار وزارت بهداشت نسبت‌به بحرانی‌شدن شیوع کرونا در کشور" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "هشدار وزارت بهداشت نسبت‌به بحرانی‌شدن شیوع کرونا در کشور" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

هشدار وزارت بهداشت نسبت‌به بحرانی‌شدن شیوع کرونا در کشور


معاون درمان وزارت بهداشت درمورد بحرانی‌شدن وضعیت شیوع در کشور به‌دلیل تشخیص دیرهنگام بیماری در مبتلایان هشدار داد.

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وضعیت شیوع کرونا در کشور را به دلیل تشخیص و مراجعه ی دیرهنگام به مراکز درمانی خطرناک توصیف کرد. به گفته ی قاسم جان بابایی، تشخیص به موقع و مراقبت های پزشکی اکنون تنها راه درمان کووید ۱۹ است و هیچ دارو و واکسنی مورد تأیید قرار ندارد.به گزارش ایرنا، جان بابایی خبر داده که ویروس کرونا در طول ۱۰ ماه گذشته نه تنها قدرت سرایت بیشتری یافته، بلکه میزان کشندگی آن نیز بیشتر شده است. معاون وزیر بهداشت می گوید پنج درصد از مبتلایان کشوری به کووید ۱۹ را کودکان تشکیل می دهند و این موضوع به دلیل درگیری عاطفی کودکان با سالمندان، میزان ابتلا و جان باختگان سالمندان را افزایش داده است.جان بابایی همچنین خبر داد که ریزش و سرایت کرونا از ناحیه ی دستگاه گوارش رخ می دهد و به همین علت، سرویس های بهداشتی جزو مکان های خطرناک درخصوص چرخش ویروس محسوب می شوند.مقاله های مرتبط:فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران دیروز از آغاز موج سوم کرونا در کشور خبر داد که در تهران شیب بسیار تندتری دارد. این درحالی است که پس از چند هفته کاهش نسبی در آمار مبتلایان و جان باختگان کرونا در کشور، طی روزهای اخیر آمار صعودی شده است. سخنگوی وزارت بهداشت امروز از فوت ۱۷۹ شهروند ایرانی براثر ابتلا به کرونا خبر داد. به گفته ی سیما لاری، تا امروز ظهر ابتلای ۴۱۰ هزار و ۳۳۴ ایرانی به کووید ۱۹ قطعی اعلام شده و ۲۳ هزار و ۶۳۲ نفر نیز براثر آن جان خود را از دست داده اند.باتوجه به روند صعودی شیوع کرونا که قابل انتظار بود و آغاز فصل پاییز که شیوع آنفولانزا را نیز دامن می زند و همچنین بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، هرچند به صورت اختیاری، وقوع بزرگ ترین موج شیوع کرونا در ایران کاملا محتمل است.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " هشدار وزارت بهداشت نسبت‌به بحرانی‌شدن شیوع کرونا در کشور از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون

× ×