روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "اناردونی یکی از پایدارترین اپ استورهای ایرانی" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "اناردونی یکی از پایدارترین اپ استورهای ایرانی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

اناردونی یکی از پایدارترین اپ استورهای ایرانی


اناردونی یکی از مطمئن‌ترین اپ استورهای ایرانی است که به کاربران آیفون خدمت‌رسانی می‌کند.

همان طورکه شاید خیلی از شما عزیزان بدانید، مدتی است کاربران آیفون برای نصب اپلیکیشن های ایرانی موردنیازشان به مشکل برخورده اند. راهکار سابق برای دورزدن تحریم های اپل که خطر بسیار زیادی نیز داشت، استفاده از پروفایل های اینترپرایز بود. اینترپرایز با وجود خطر بسیارش، تنها برای مدت کوتاهی پاسخ گوی نیاز کاربران بود.روشی که در حال حاضر استفاده می شود، استفاده از اکانت های ادهاک است که هزینه ای به مراتب بیشتری از روش اینترپرایز برای استور دارد و برای استفاده از آن، کاربر باید هزینه ی ثبت هر دستگاه خود را جداگانه پرداخت کند. اگر مایل اید بیشتر با نحوه ی کارکرد این روش آشنا شوید و پاسخ بسیاری از سؤالاتتان را دریافت کنید، توصیه می کنیم این مطلب را مطالعه کنید.شما ازطریق اناردونی می توانید به بسیاری از اپلیکیشن های بانکی و اپلیکیشن های ایرانی پرطرفدار و حتی اپلیکیشن های هک شده ی متنوع دسترسی داشته باشید. درادامه، برخی از مزیت های استفاده از جامع ترین اپ استور ایرانی، یعنی اناردونی را برای تان آورده ایم: ۱. مبتنی بر بستر ادهاک۲. امکان استفاده از خدمات اناردونی حتی در خارج از ایران۳. تنوع بسیار زیاد اپلیکیشن ها ۴. قابلیت ساین برنامه ی دلخواه شما۵. قابلیت Sign as service (تولید لینک دانلود مستقیم برای اپلیکیشن شما) ۶. پشتیبانی حرفه ای۷. بررسی اپ های درخواستی کاربران و انتشار آن هاتوسعه دهندگاناناردونی علاوه بر قابلیت های بسیاری که برای کاربران مهیا کرده است، پنلی مخصوص توسعه دهندگان نیز دارد که به آن ها امکان مدیریت اپلیکیشن هایشان را می دهد. توسعه دهندگان می توانند ازطریق این پنل، میزان دانلود تجمیعی به تفکیک ورژن، تعداد دانلود های یکتا، مشاهده ی کاربران جدید در هفته یا ماه یا سال گذشته به صورت نمودار و اطلاعات متنوع دیگر مربوط به اپلیکیشن خود را مشاهده کنند.در کنار آنالیزهای پیشرفته ی اپلیکیشن، توسعه دهندگان ازطریق API می توانند از امکاناتی نظیر سیستم ورژن کنترل و زیرساخت خرید درون برنامه ای را در اپلیکیشن های خود پیاده سازی کنند. شایان ذکر است اپلیکیشن ها در اناردونی کاملا رایگان منتشر می شوند.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " اناردونی یکی از پایدارترین اپ استورهای ایرانی از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون

× ×