روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "اپ استور اپل برای ۲۰ کشور دیگر نیز دردسترس قرار می‌گیرد" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "اپ استور اپل برای ۲۰ کشور دیگر نیز دردسترس قرار می‌گیرد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

اپ استور اپل برای ۲۰ کشور دیگر نیز دردسترس قرار می‌گیرد


اپل به‌تازگی اعلام کرده است قصد دارد فروشگاه آنلاین اپ استور را برای ۲۰ کشور نیز دردسترس قرار دهد. هم‌اکنون، کابران در ۱۵۵ کشور و منطقه در سراسر دنیا می‌توانند از این فروشگاه استفاده کنند.

اپ استور (Apple App Store)، فروشگاه آنلاین بزرگ اپل، کاربران بسیار زیادی دارد. اهالی کوپرتینو به تازگی اعلام کرده اند قصد دارند دسترسی به اپ استور را در ۲۰ کشور نیز امکان پذیر کنند تا از این طریق، شمار کاربران بیش از پیش افزایش یابد. در سال های اخیر، اپل همواره سعی کرده است اپ استور را در کشورهای بیشتری دردسترس قرار دهد و تصمیم جدید این شرکت نیز اقدامی دیگر در همین زمینه به شمار می آید.در حال حاضر، مشخص نیست اپل قصد دارد فروشگاهش را دقیقا در چه تاریخی برای ۲۰ کشور یادشده دردسترس قرار دهد؛ با این حال، اپل از توسعه دهندگانش خواسته است در حساب کاربری شان در وب سایت رسمی توسعه دهندگان وارد شوند. توسعه دهندگان باید پس از ورود به وب سایت اپل، توافق نامه ی جدید مربوط به اعطای مجوز به اپلیکیشن ها را مطالعه و آن را تأیید کنند تا هنگام فرارسیدن زمان مناسب برای آغاز به کار اپ استور در ۲۰ کشور جدید، اپلیکیشن این توسعه دهندگان دردسترس باشد. اپل در بیانیه ی جدیدش از توسعه دهندگان درخواست کرده است تا ۱۰ آوریل ۲۰۲۰ (۲۲ فروردین ۱۳۹۹) اطلاعاتشان را به روزرسانی و توافق نامه ی جدید را مطالعه کنند. این موضوع می تواند به صورت ضمنی تأیید کند از ۲۲ فروردین امسال، اپ استور به مرور زمان برای ۲۰ کشور جدید دردسترس قرار خواهد گرفت. در حال حاضر، اپ استور اپل از ۱۵۵ کشور یا منطقه در سراسر دنیا دردسترسی است. براساس گزارش 9to5Mac، فهرست ۲۰ کشور جدید تحت پشتیبانی اپ استور به شرح زیر است:۲۰ کشور جدید تحت پشتیبانی فروشگاه آنلاین اپ استورردیفنام کشور۱افغانستان۲گابُن۳ساحل عاج۴گرجستان۵مالدیو۶صربستان۷بوسنی و هرزگوین۸کامرون۹عراق۱۰کوزوو۱۱لیبی۱۲مونته نگرو۱۳مراکش۱۴موزامبیک۱۵میانمار۱۶نائورو۱۷رواندا۱۸تونگا۱۹زامبیا۲۰وانواتودیدگاه شما کاربران محترم زومیت درباره تصمیم اپل چیست؟

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " اپ استور اپل برای ۲۰ کشور دیگر نیز دردسترس قرار می‌گیرد از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون

× ×