روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "لودینگ ۴۸: جذاب‌ترین تئوری‌ های توطئه، Mortal Kombat 11 و درآمدهای نجومی بازیکنان eSports" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "لودینگ ۴۸: جذاب‌ترین تئوری‌ های توطئه، Mortal Kombat 11 و درآمدهای نجومی بازیکنان eSports" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

لودینگ ۴۸: جذاب‌ترین تئوری‌ های توطئه، Mortal Kombat 11 و درآمدهای نجومی بازیکنان eSports


در چهل و هشتمین قسمت از برنامه لودینگ،‌ سری به درآمدهای بازیکنان eSport می‌زنیم و از تئوری‌های توطئه در بازی‌های ویدیویی می‌گوییم.

در چهل و هشتمین قسمت از برنامه لودینگ، از تئوری های توطئه در بازی های ویدیویی می گوییم، درآمدهای نجومی بازیکنان eSports را بررسی می کنیم و سری به Mortal Kombat 11 می زنیم.درحالی که زمان زیادی تا انتشار Mortal Kombat 11، یکی از مورد انتظارترین بازی های مبارزه ای سال، باقی نمانده است، در این قسمت از لودینگ تصمیم گرفتیم تمام اطلاعات منتشر شده از بازی را در قالب یک آیتم ویدیویی بررسی کنیم. آیتم های جذاب لودینگ ۴۸ اما به همینجا ختم نمی شود. با محبوب شدن روز افزون بازی های ویدیویی، تعداد افرادی که از این راه کسب درآمد می کنند نیز رو به افزایش است. به دلیل تبدیل شدن بازی های ویدیویی به یک شغل در سال های اخیر، تصمیم گرفتیم در لودینگ این هفته سری به درآمدهای کسانی بزنیم که از طریق eSports روزگار می گذرانند.اما تاپ فایو این هفته، یکی از جنجالی ترین تاپ فایوهای لودینگ محسوب می شود. تئوری های توطئه همیشه از بدو ورود سرگرمی هایی مانند موسیقی و فیلم به زندگی مدرن انسان ها وجود داشته اند؛ از تئوری ای که رفتن انسان به ماه را تکذیب می کند تا تئوری هایی که در انواع و اقسام موسیقی های گروه های بزرگ مطرح می شود. با اینکه صحت یا عدم صحت این تئوری ها را هرگز نمی توان اثبات کرد اما این مطالب همیشه در زمره محبوب ترین مطالب حاشیه ای دنیای سرگرمی قرار گرفته اند. تاپ فایو لودینگ این هفته مربوط به جذاب ترین، عجیب ترین و حتی ترسناک ترین تئوری های توطئه در مورد بازی های ویدیویی است.لودینگ ۴۸ شامل بخش های همیشگی لودینگ هم خواهد بود؛ از تازه ها با میثم گرفته تا از زومجی بپرسید با افشین. پس شما را به تماشای این قسمت از لودینگ دعوت می کنیم:دانلود از آپارات | تماشا در یوتیوبدر انتها شما می توانید از طریق فرم زیر در نظرسنجی این هفته لودینگ شرکت کنید:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " لودینگ ۴۸: جذاب‌ترین تئوری‌ های توطئه، Mortal Kombat 11 و درآمدهای نجومی بازیکنان eSports از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون