روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "گوشی‌های جدید پیکسل ۱۷ اردیبهشت‌ماه معرفی می‌شوند" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "گوشی‌های جدید پیکسل ۱۷ اردیبهشت‌ماه معرفی می‌شوند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

گوشی‌های جدید پیکسل ۱۷ اردیبهشت‌ماه معرفی می‌شوند


باتوجه به تیزر جدیدی که از سوی گوگل منتشر شده است، گوشی‌های هوشمند پیکسل در تاریخ ۷ ماه می برابر با ۱۷ اردیبهشت‌ماه معرفی می‌شوند. 

باتوجه به تیزر جدیدی که از سوی گوگل منتشر شده است، گوشی های هوشمند پیکسل در تاریخ ۷ ماه می برابر با ۱۷ اردیبهشت ماه معرفی می شوند. متن تیزر جدیدی که در گوگل استور به اشتراک گذاشته شده است، خبر از معرفی قریب الوقوع گوشی های هوشمند پیکسل 3a و پیکسل 3a XL گوگل می دهد.در متن تیزر آمده است: «چیزی بزرگ به جهان پیکسل می آید». انتظار می رود گوگل، گوشی های جدید خود را در تاریخ ۷ می برابر یا ۱۷ اردیبهشت ماه در جریان رویداد گوگل I/0 سال ۲۰۱۹ معرفی کند.مقاله های مرتبط:پیش تر اخبار مختلفی در مورد این دو گوشی هوشمند پیکسل به اشتراک گذاشته شده است. حتی وبسایت گوگل نام میان رده پیکسل 3a را تأیید کرده بود. انتظار می رود دو گوشی هوشمند جدید گوگل با قیمت پایین تری نسبت به پرچمداران پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال به بازار عرضه شوند. به نظر می رسد خط تولید گوشی های هوشمند پیکسل 3a از دوربینی مشابه سایر دوربین های گوشی های پیکسل گوگل بهره ببرد که در اصل یکی از نقاط قوت گوشی های پیکسل محسوب می شود. اما دستگاه های پیکسل 3a ظاهرا از برخی جهات دیگر از جمله بدنه ی دستگاه تفاوت هایی با پرچمداران گوگل دارند. پیش تر شایعه شده بود که گوگل پیکسل 3a با قاب پلاستیکی معرفی خواهد شد و از نظر برخی مشخصات همچون رزولوشن نمایشگر و قدرت تراشه، نسبت به گوشی های پرچم دار پیکسل، در جایگاه پایین تری قرار دارد.در صفحه ی گوگل استور عبارت «help is on the way» به معنی «کمکی در راه است» به همراه تاریخ رونمایی دیده می شود. گوگل در حال توسعه ی فناوری های مبتنی بر واقعیت افزوده همچون Playmoji به صورت انحصاری در گوشی های پیکسل است. انتظار می رود ماه آینده جزئیات بیشتری در مورد این مشخصات به اشتراک گذاشته شود.9to5Google و اندرویدپلیس، هر دو گزارش کرده اند که احتمالا علاوه بر اپراتور تلفن همراه ورایزون، اپراتور تی موبایل نیز از گوشی هوشمند Pixel 3a پشتیبانی خواهد کرد. ورایزون عموما پشتیبانی گوشی های هوشمند پیکسل را برعهده دارد ولی ظاهرا تی موبایل نیز قرار است به این حوزه ی انحصاری وارد شود. دستیار صوتی گوگل به ویژگی مدیریت تقویم G Suit مجهز شده است کدنام گوشی های پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس ال فاش شد گوگل، ابزارهای تحلیل گر جدید مبتنی بر هوش مصنوعی رونمایی کرد گوگل گوشی های اندرویدی را به کلید امنیتی تبدیل می کند بخشی از گوگل پلاس با نام Currents به کار خود ادامه می دهد

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " گوشی‌های جدید پیکسل ۱۷ اردیبهشت‌ماه معرفی می‌شوند از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون