روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "سرفیس باد مایکروسافت برای رقابت با ایرپاد اپل معرفی خواهد شد" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "سرفیس باد مایکروسافت برای رقابت با ایرپاد اپل معرفی خواهد شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

سرفیس باد مایکروسافت برای رقابت با ایرپاد اپل معرفی خواهد شد


شایعات اخیر می‌گویند که مایکروسافت قصد دارد با تولید هدفون‌هایی به‌نام سرفیس باد، به‌رقابت جدی با اپل در حوزه‌ی هدفون‌های واقعا بی‌سیم بپردازد.

شایعات اخیر می گویند که مایکروسافت قصد دارد با تولید هدفون هایی به نام سرفیس باد، به رقابت جدی با اپل در حوزه ی هدفون های واقعا بی سیم بپردازد.طبق یک گزارش غیررسمی به نقل از برخی منابع موثق، مایکروسافت از مدتی پیش کار روی یک هدفون جدید را آغاز کرده است. این هدفون بی سیم که با دستیار صوتی کورتانا سازگار خواهد بود، برای رقابت با ایرپاد اپل و دیگر هدفون های مربوط به شرکت های بزرگ، وارد بازار خواهد شد. هدفون بی سیم مایکروسافت که از آن با نامسرفیس باد (Surface Buds) یاد شده است، نسبت به هدفون های دور گوشی این شرکت یعنی سرفیس هدفون (Surface Headphones) اندازه ی بسیار کوچک تری دارد و همین موضوع، آن را به گزینه ای مناسب برای سفر تبدیل می کند.ایرباد جدید مایکروسافت که برخی رسانه ها مدعی شده اند دارای کدنام Morrison است، به طور کامل با دستیار کورتانا همگام سازی خواهد شد و از قابلیت های مهم و جذابی نظیر لغو نویز نیز بهره خواهد گرفت (این ویژگی ها را پیش تر در سرفیس هدفون دیده بودیم). نزدیک به یک سال است که اخبار ضدونقیضی در مورد کدنام Morrison مایکروسافت شنیده بودیم و حال، دیدن انتشار اطلاعات بیشتر در مورد آن، هیجان انگیز به نظر می رسد. تاکنون مشخص نشده است که سرفیس باد مایکروسافت در چه تاریخی روانه ی بازار می شود؛ البته با درنظرگرفتن اینکه یک سال از انتشار اولین شایعه ی مربوط به سرفیس باد می گذرد، همین که ساخت آن لغو نشده است خودش موضوع مهم و مثبتی به شمار می آید. از لحاظ قیمت، می توانیم با اطمینان بگوییم که سرفیس باد نسبت به سرفیس هدفون، قیمت پایین تری خواهد داشت. سرفیس هدفون با قیمت ۳۲۹ دلار روانه ی بازار شد و به خاطر همین برچسب قیمت، شمار زیادی از مردم نسبت به تهیه ی آن تمایل چندانی نشان نمی دادند.اگر سرفیس باد قیمتی در حدود ۱۵۰ دلار داشته باشد، می تواند فروش بسیار بهتری را تجربه کند. درواقع داشتن چنین برچسب قیمتی، سرفیس باد را به رقیب جدی ایرپاد اپل در بازار تبدیل خواهد کرد. دیدگاه شما کاربران زومیت در این رابطه چیست؟توجه: عکس اصلی مقاله، رسمی نیست. برخی از حساب های کاربری سرویس Outlook هک شدند مایکروسافت احتمالا پردازنده های آرم را به سرفیس پرو می آورد قبل از خارج کردن درایو USB در ویندوز 10، دیگر لازم نیست آن را Eject کنید نسخه آزمایشی مایکروسافت اج کرومیوم منتشر شد؛ چطور دانلود کنیم؟ مایکروسافت، پاورشل 7 را برای تمامی پلتفرم ها معرفی کرد

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " سرفیس باد مایکروسافت برای رقابت با ایرپاد اپل معرفی خواهد شد از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون