روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "گزارش زومیت از نمایشگاه InnoFest 2019 خاورمیانه ال جی" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "گزارش زومیت از نمایشگاه InnoFest 2019 خاورمیانه ال جی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

گزارش زومیت از نمایشگاه InnoFest 2019 خاورمیانه ال جی


ال‌جی هرساله نمایشگاه InnoFest 2019 خاورمیانه و آفریقا را با حضور فروشندگان و شرکا و رسانه‌ها برگزار می‌کند. این شرکت امسال در شهر سئول، سری جدید لوازم‌خانگی پریمیوم و پیشرفته‌ی خود را رونمایی کرد.

ال جی هرساله نمایشگاه InnoFest 2019 خاورمیانه و آفریقا را با حضور فروشندگان و شرکا و رسانه ها برگزار می کند. این شرکت امسال در شهر سئول، سری جدید لوازم خانگی پریمیوم و پیشرفته ی خود را رونمایی کرد.ال جی در سال ۲۰۱۹، مجموعه ی گسترده ای از محصولات خود را در قالب سرویسی جامع عرضه کرده که بهترین راه حل برای افزایش کیفیت زندگی را ارائه می دهند. نمایشگاه InnoFest که امسال در پارک علم ال جی، مرکز برنامه های تحقیق و توسعه این شرکت، برگزار می شود، مزایای واقعی این نوآوری ها در زندگی را نشان می دهد. در این نمایشگاه، چندین محیط زندگی بازسازی شده به نمایش درآمده و بازدیدکنندگان فرصتی برای دیدن لوازم خانگی پرچم دار هم چون LG ThinQ و LG SIGNATURE و LG Objet را خواهند داشت. ال جی با تأکید بر طراحی و عملکرد و بهره وری، راحتی و لذت بیشتر را به زندگی مصرف کنندگان خواهد آورد.هوش مصنوعی به نمایش درآمده در بخش ال جی ThinQ مهمانان را قادر می سازد تا شیوه زندگی با لوازم خانگی متصل به اینترنت را ازطریق محصولات متنوع و یکپارچه با خانه تجربه کنند. علاوه براین، محصولات پیشرفته و ممتاز LG Objet و LG SIGNATURE که با تمرکز روی طراحی ساخته شده اند، هماهنگی در طراحی و درعین حال عملکرد جداگانه در نمایشگرهای مجزا را به نمایش می گذارند.تلویزیون رول شدنی SIGNATURE OLED TV R (مدل 65R9) که تحولی در این صنعت است، تلاش های مداوم ال جی برای جا به جاکردن مرزهای فناوری و طراحی را نشان می دهد و به یکی از جاذبه های اصلی در InnoFest تبدیل شده است. این تلویزیون ال جی، تنها در CES سال جاری بیش از ۷۰ جایزه را ازآنِ خود کرده و دوباره قدرت این شرکت را در بخش تحقیق و توسعه و تکنیک های تولید به رخ کشیده است.درادامه با زومیت همراه باشید تا در قالب گزارشی ویدئویی، رویدادهای LG MEA Innofest 2019 را به نشان دهیم:تماشا در یوتیوب | تماشا در IGTVدیدگاه شما درباره ی محصولات جدید ال جی چیست؟ معرفی تلویزیون های پیشرفته و پریمیوم ال جی در نمایشگاه InnoFest 2019 خاورمیانه و آفریقا ال جی پتنت گوشی تاشدنی شفاف ثبت کرد JOLED کارخانه جدیدی برای تولید نمایشگر اولد چاپی راه اندازی می کند ال جی V50 ThinQ 5G از هوش مصنوعی سریع و دقیقی بهره می برد کاهش درآمد ال جی در سه ماهه ابتدایی ۲۰۱۹

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " گزارش زومیت از نمایشگاه InnoFest 2019 خاورمیانه ال جی از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون