روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "آنر 20 در تاریخ ۳۱اردیبهشت معرفی می‌شود" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "آنر 20 در تاریخ ۳۱اردیبهشت معرفی می‌شود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

آنر 20 در تاریخ ۳۱اردیبهشت معرفی می‌شود


تاریخ رونمایی آنر ۲۰ مشخص شد. انتظار می‌رود اولین گوشی هوشمند این سری با قابلیت تصویربرداری در نور کم ۳۱اردیبهشت‌ معرفی شود.

تاریخ رونمایی آنر ۲۰ مشخص شد. انتظار می رود اولین گوشی هوشمند این سری با قابلیت تصویربرداری در نور کم ۳۱اردیبهشت معرفی شود.هرساله تقریبا دوسه ماه پس از رونمایی پرچم داران هواوی، آنر جدیدترین محصولات خود را معرفی می کند. به نظر می رسد روال کار در سال جاری نیز تفاوتی با سال های قبل نکرده و انتظار می رود گوشی های هوشمند آنر ۲۰ در تاریخ ۲۱مِی (برابر با ۳۱اردیبهشت ) در لندن رونمایی شود.معمولا آنر فقط یک گوشی هوشمند پرچم دار معرفی می کند. فروردین سال گذشته، آنر ۱۰ با تراشه ی کرین ۹۷۰ و دوربین دوگانه با محوریت هوش مصنوعی معرفی شد. پیش ازآن نیز، معرفی آنر ۹ و آنر ۸ را شاهد بودیم. بااین حال ظاهرا امسال، آنر مشغول تولید دو گوشی هوشمند پرچم دار برای معرفی در سال جاری است. مقاله های مرتبط:اولین مدلی که انتظار می رود به عنوان جانشین آنر ۱۰ و ارزان قیمت ترین پرچم دار به بازار معرفی شود، آنر ۲۰ خواهد بود. انتظار می رود آنر ۲۰ با نمایشگر بزرگ و بریدگی بالای نمایشگر و حاشیه ی باریک به بازار عرضه شود. همچنین، به نظر می رسد آنر ۲۰ از دوربین سه گانه در پنل پشتی با تغییراتی جزئی ازنظر طراحی و احتمالا تراشه ی کرین ۹۸۰ بهره ببرد.دومین دستگاه از گوشی های هوشمند جدید آنر ۲۰ پرو خواهد بود که شایعه شده برپایه ی هواوی پی ۳۰ پرو طراحی شده است. اخبار فاش شده ی قبلی حاکی از آن است که چینش دوربین آنر ۲۰ پرو با چینش دوربین هواوی پی ۳۰ پرو متفاوت خواهد بود تا دو نسخه از یکدیگر متمایز شوند. بدین ترتیب، به دلیل قیمت پایین تر گوشی های هوشمند آنر، بعید است دستگاه جدید با لبه ی منحنی به بازار عرضه شود. باوجوداین، انتظار می رود آنر ۲۰ پرو با تراشه ی کرین ۹۸۰ معرفی شود.باوجودآنکه گوشی های هوشمند آنر ۲۰ و آنر ۲۰ پرو ازنظر برخی مشخصات مشابه همتایان سری هواوی هستند، تفاوت های مهمی نیز با یکدیگر خواهند داشت. یکی از تفاوت های شاخص به حسگرهای دوربین مربوط می شود. انتظار می رود گوشی های هوشمند آنر با حسگرهایی با کیفیت کمتری درمقایسه با گوشی های هوشمند هواوی به بازار عرضه شوند. البته، اگر تیزری از این گوشی هوشمند منتشر شود، انتظار می رود مانند گوشی های هوشمند سری هواوی پی ۳۰ با تمرکز بر قابلیت تصویربرداری در نور کم به اشتراک گذاشته شود. بررسی هواوی پی 30 پرو پیش فروش هواوی پی 30 و پی 30 پرو پس از 10 ثانیه تمام شد آنر، Play 8A Pro را با پردازنده ی Helio P35 رونمایی کرد نمونه عکس های زومیت با هواوی P30 Pro میت ایکس هواوی ماه ژوئن راهی بازار می شود

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " آنر 20 در تاریخ ۳۱اردیبهشت معرفی می‌شود از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون