روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "تصاویر نوزادی که کارهای مردانه انجام می‌دهد" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "تصاویر نوزادی که کارهای مردانه انجام می‌دهد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تصاویر نوزادی که کارهای مردانه انجام می‌دهد


پدر یک نوزاد نارس به نام رایان با عکاسی از فرزند خود درحالی که کارهای مردانه انجام می‌دهد، تصاویری جالب و غیرمنتظره خلق کرده است.

پدر یک نوزاد نارس به نام رایان با عکاسی از فرزند خود درحالی که کارهای مردانه انجام می دهد، تصاویری جالب و غیرمنتظره خلق کرده است.رایان نوزاد نارسی است که ۹ هفته زودتر از موعد پا به جهان گذاشته و هنگام تولد کمتر از ۱.۳ کیلوگرم وزن داشته است. او ۶ هفته ی ابتدایی زندگی اش را در بخش مراقبت های ویژه ی نوزادان نارس (NICU) سپری کرده؛ ۶ هفته ای که برای پدر و مادرش مانند چند سال سپری شده است. پدر رایان می گوید هنگامی که دو سال قبل دخترش به دنیا آمده است، با فتوشاپ از او تصویری در حال ورزش کردن ساخته و اکنون می خواهد برای پسرش نیز کار مشابهی انجام دهد. با وجود اینکه کارها به نحوی که پدر و مادر رایان می خواسته اند پیش نرفته، ولی آن ها ناامید نشده اند. به گفته ی پدرش، آن ها نوزاد نارس خود را به شوخی «پیشرفته» می خوانده اند و به همین جهت ایده ی عکس گرفتن از او، درحالی که کارهای مردانه انجام می دهد، در ذهنشان شکل گرفته است. پدر رایان تجربه ی خود را این گونه بیان می کند:«هر عکس حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه زمان می برد. بیشتر کار به فضاسازی و ویرایش تصاویر اختصاص داشت. ابتدا، باید وسایل و لباس های ویژه ی هر صحنه را پیدا می کردم. قدم بعدی فضاسازی صحنه بود که شامل قاب بندی عکس، چیدن وسایل و تنظیم نور می شد. صحنه سازی بعضی عکس ها واقعاً پیچیده بود، مانند عکس وزنه برداری روی سینه. برای تهیه ی این عکس، وسیله ای ساختم که به سقف متصل می شد. دوربین و وزنه را به این وسیله متصل کردم و رایان به جای بلند کردن وزنه کافی بود آن را با دست می گرفت.همسرم اغلب با گرفتن او به من کمک می کرد تا بتوانم دست ها یا پاهایش را در موقعیت های خاصی، مثل گرفتن وسایل قرار دهم. پس از اینکه از رایان عکس های مورد نظرم را گرفتم، سراغ عکاسی از ابزارها و اشیایی رفتم که او نمی توانست درحقیقت آن ها را نگه دارد، مثل تبر یا ماهی در قلاب ماهی گیری. پس از گرفتن هر عکس، به سراغ صدها تصویری که از او داشتم می رفتم و بهترینش را انتخاب می کردم. سپس با استفاده از نرم افزار فتوشاپ خودم را از تصاویر حذف و مناسب ترین نقطه ی بدن او را با تصویری دیگر ترکیب می کردم.مردم این عکس ها را بسیار دوست داشتند و هنگامی که این مجموعه به انتها رسید خیلی ناراحت شدند. اغلب افراد تصاویر را جالب می دانستند، ولی بعضی هم در مورد ایمنی رایان نگران بودند. من همیشه توضیح می دادم که خطری او را تهدید نمی کند و این صحنه های ترسناک همگی با استفاده از فتوشاپ ایجاد شده اند و و او و مادرش درواقع رایان را نگه داشته اند. بسیار کنجکاو هستم تا بدانم ۱۸ سال دیگر وقتی که رایان بزرگ شده نظرش در مورد این عکس ها چه خواهد بود.برای والدین بچه های نارس سه توصیه دارم: صبور باشند، مثبت اندیش باشند و از دیگران کمک بگیرند.»در قسمت زیر می توانید این تصاویر بامزه را مشاهده کنید:تراشیدن صورت اول صبحکوتاه کردن چمن ها جمع کردن برگ ها مثل یک قهرمان بازی کردن با دوستانرایان هیزم شکن گرفتن اولین ماهی تعمیر اتوموبیل مامان یورش به بوقلمون مهمانی عید شکرگزاریدر راه پاس کردن چک عقب افتاده (چمدان کوچک را خودمان ساختیم) رکوردزنی پرس سینه دمبل زدن رایان اکنون ۶ ساله است و روند رشد طبیعی را طی می کند هنر دیدن مانند یک عکاس تصاویری از گوریل کوهی در حال انقراض از فاصله نزدیک با ریزه کاری های عکاسی خیابانی آشنا شوید عکاس های آماتور، تصاویر خبری ضعیف و بی اثری ثبت می کنند ایجاد انگیزه برای عکاسی با هفت ایده ی جالب

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " تصاویر نوزادی که کارهای مردانه انجام می‌دهد از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون