روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "دومین نمایشگاه آنلاین کار همزمان با جشنواره روشنا برگزار می‌شود" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "دومین نمایشگاه آنلاین کار همزمان با جشنواره روشنا برگزار می‌شود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

دومین نمایشگاه آنلاین کار همزمان با جشنواره روشنا برگزار می‌شود


به گزارش روابط عمومی تلنت کوچ، پس از تجربه موفق برگزاری اولین نمایشگاه آنلاین کار، دومین نمایشگاه آنلاین کار همزمان با جشنواره فرصت‌های شغلی روشنای دانشگاه علامه طباطبایی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی تلنت کوچ، پس از تجربه موفق برگزاری اولین نمایشگاه آنلاین کار، دومین نمایشگاه آنلاین کار همزمان با جشنواره فرصت های شغلی روشنای دانشگاه علامه طباطبایی برگزار خواهد شد.اولین نمایشگاه آنلاین کار که از ۲۹ دی تا ۳ بهمن سال گذشته برگزار شد، فرصتی بی نظیر در اختیار دانشجویان و افراد بدون سابقه کار قرار داد تا شغل مناسب با توانایی شان را پیدا کنند. از طرف دیگر، شرکت ها نیز با صرف هزینه و زمان کمتر نسبت به نمایشگاه های حضوری، توانستند نیروی کار مورد نظرشان را پیدا کنند. یکی از امکانات منحصربه فرد و متمایزکننده نمایشگاه آنلاین کار، مصاحبه ویدئویی با کارجویان بود.شرکت های دنون، دیجی کالا، ایران تلنت، ایران سلری، اسنپ، بیمه سامان، یونیلیور، رهنما، با حضور در نمایشگاه آنلاین کار توانستند نیروی کار مورد نیازشان را استخدام کنند. همچنین، این شرکت ها تجارب خود را درباره مصاحبه و استخدام به شکل آنلاین بیان کردند. میترا رضوانی، کارشناس جذب و استخدام شرکت اسنپ، مهم ترین تفاوت نمایشگاه آنلاین کار را استفاده از تکنولوژی دانست و گفت: «تکنولوژی باعث صرفه جویی در زمان می شود و شناخت بهتری نسبت به کارجو ایجاد می کند تا بدانیم باید او را برای مصاحبه حضوری دعوت کنیم یا خیر. خیلی مهم است که کسب وکارها بتوانند با دانشگاه ها ارتباط داشته باشند و از بین دانشجوبان، گزینه های مناسب را پیدا کنند.»نازنین دادگر، مدیر منابع انسانی شرکت دنون نیز افزود: «مهم ترین ویژگی نمایشگاه آنلاین کار، دسترسی سریع به نیروهای جوان و تحصیل کرده بود. کسانی که با آن ها ازطریق تلنت کوچ مصاحبه کردیم، از مناسب ترین افراد بودند.» به همین ترتیب، شرکت های دنون و رهنما نیز نظر خود را در مورد قابلیت های تلنت کوچ و نمایشگاه آنلاین کار ابراز کردند.تلنت کوچ محصول جدیدی از شرکت ایران تلنت، با ۱۶ سال سابقه در حوزه استخدام است که با هدف اتصال دانشگاه و صنعت طراحی و راه اندازی شده است. فرصت های کارآموزی، تور شرکت ها و جلسات گپ و گفت با مدیران نیز از دیگر بخش های این اپلیکیشن است.لازم به ذکر است دومین نمایشگاه آنلاین کار، همزمان با جشنواره فرصت های شغلی روشنا و با همکاری دانشگاه علامه طباطبایی در اردیبهشت ۹۸ برگزار خواهد شد. در صورت تمایل برای حضور در این نمایشگاه و کسب اطلاعات بیشتر، با شماره ۷۴۳۰۲۳۰۶ تماس بگیرید یا اینجا کلیک کنید. ایران رنتر، یک روش مدرن و متفاوت سرمایه گذاری در سال ۹۸ تعیین قیمت خودرو با اپلیکیشن همراه مکانیک تور مجازی و بازدید مجازی در تبریز و شیراز، کجا کباب بخوریم؟ خودرو سانگ یانگ رکستون G4 در دیوار

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " دومین نمایشگاه آنلاین کار همزمان با جشنواره روشنا برگزار می‌شود از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون