روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "شارپ به پاناسونیک و المپوس در بازار دوربین‌های میکرو چهار سوم می‌پیوندد" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "شارپ به پاناسونیک و المپوس در بازار دوربین‌های میکرو چهار سوم می‌پیوندد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

شارپ به پاناسونیک و المپوس در بازار دوربین‌های میکرو چهار سوم می‌پیوندد


در جریان نمایشگاه CES 2019، شارپ از توسعه دوربین فیلم‌برداری 8K میکرو چهارسوم خبر داد. به‌نظر می‌رسد شارپ قصد دارد به پاناسونیک و المپوس در بازار دوربین‌های میکرو چهار سوم بپیوندد.  

در جریان نمایشگاه CES 2019، شارپ از توسعه دوربین فیلم برداری 8K میکرو چهارسوم خبر داد. به نظر می رسد شارپ قصد دارد به پاناسونیک و المپوس در بازار دوربین های میکرو چهار سوم بپیوندد. در سال ۲۰۱۸ میلادی شاهد تغییراتی در بازار دوربین های میکرو چهار سوم (MFT) بودیم. پاناسونیک، و یکی از هم بنیانگذاران استاندارد این بازار، تمرکز خود را به دوربین های فول فریم معطوف کردند. اوایل بهمن ماه نیز، المپوس نقشه راه جدید لنزهای میکرو چهارسوم خود را منتشر کرد. پاناسونیک و المپوس اعلام کردند شرکت شارپ نیز وارد بازار دوربین های میکرو چهار سوم می شود. بیانیه ی منتشرشده ی پاناسونیک و المپوس به قبل از معرفی دوربین فیلم برداری 8K شارپ و نهایی شدن مشخصات آن برمی گردد. در جریان نمایشگاه CES 2019، شارپ از توسعه دوربین فیلم برداری 8K میکرو چهارسوم خبر داد. براساس اعلام پاناسونیک و المپوس، دو شرکت معتقدند که شارپ برای توسعه ی دوربین فیلم برداری 8K تلاش می کند و قصد دارد وارد بازار دوربین های میکرو چهار سوم نیز بشود.کیفیت 4K مربوط به ۲۰۱۸ استبیانیه ی منتشرشده، اشاره ای به دوربین های سینمایی 8K که می توانست در نمایشگاه NAB لاس وگاس معرفی شوند، نمی کند. اوایل سال جاری و در جریان نمایشگاه CES، خبر عرضه ی چنین دوربین هایی با قیمتی کمتر از ۵۰۰۰ دلار، هیجان تازه ای در دنیای دوربین و عکاسی ایجاد کرد. فروردین ماه سال گذشته ، BlackMagic از دوربین سینمایی کامپکت 4K رونمایی کرد. شارپ نیز قصد دارد همچون بلک مجیک از دوربین میکرو چهار سوم و لنز مانت مشابه پاناسونیک و المپوس معرفی کند.مقاله های مرتبط:انتظار می رود که دوربین جدید شارپ، قابلیت تصویربرداری ویدئویی 8K با فریم ریت ۳۰ فریم در ثانیه را با کدک H.265 داشته باشد. البته شارپ درتلاش است تا نرخ فیلم برداری را به ۶۰ فریم بر ثانیه برساند. همچنین، احتمال دارد دوربین جدید شارپ با لرزش گیر داخلی معرفی شود و اگر تصاویر مربوط به نمونه ی اولیه ی دوربین با آنچه قرار است بعدا به بازار عرضه شود، مطابقت داشته باشد، انتظار می رود دوربین جدید با نمایشگر بزرگ ۵ اینچی رونمایی شود. باید منتظر اخبار تکمیلی در مورد دوربین میکرو چهار سوم شارپ باشیم. قطعا به زودی اطلاعات بیشتری در مورد دوربین جدید منتشر خواهد شد. شارپ در حال توسعه Dynabook AIO جدید با نمایشگر ۸K و نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز است نمایشگر ۶.۲ اینچی تاشدنی شارپ در ویدئوی جدید رویت شد تسلا توقف سرمایه گذاری در گیگافکتوری را تکذیب کرد تصمیم تسلا و پاناسونیک برای توقف گسترش گیگافکتوری در نوادا بررسی لومیکس GH5 پاناسونیک

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " شارپ به پاناسونیک و المپوس در بازار دوربین‌های میکرو چهار سوم می‌پیوندد از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون