روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "آیا پیشرانه هوندا برای خودرو فرمول یک ردبول مناسب است؟" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "آیا پیشرانه هوندا برای خودرو فرمول یک ردبول مناسب است؟" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

آیا پیشرانه هوندا برای خودرو فرمول یک ردبول مناسب است؟


با پایان مرحله اول مسابقات فرمول یک ۲۰۱۹، نگرش مثبتی به خودروی تیم ردبول مجهز به پیشرانه هوندا وجود دارد و رانندگان نیز از پیشرانه راضی هستند.

با پایان مرحله اول مسابقات فرمول یک ۲۰۱۹، نگرش مثبتی به خودروی تیم ردبول مجهز به پیشرانه هوندا وجود دارد و رانندگان نیز از پیشرانه راضی هستند.اگر طرفدار تیم فرمول یک ردبول هستید، احتمالاً بزرگ ترین سؤال شما درباره فصل جدید و مناسب بودن پیشرانه هوندا برای خودروی این تیم است. طرفداران ردبول دوست دارند که پیشرانه جدید بتواند برای رقابت با مرسدس بنز و فراری، به تیم اتریشی کمک کند. از زمان بازگشت به فرمول یک با تیم مک لارن در سال ۲۰۱۵، سازگاری پیشرانه با شاسی خودرو و قابلیت رقابت از نظر سرعت به مسئله مهمی برای هوندا تبدیل شده است. درکنار آن قابلیت اطمینان پیشرانه نیز موضوع مهمی به حساب می آید که طی حضور تیم تورو روسو با پیشرانه هوندا در سال ۲۰۱۸، تا حدودی حل شد.خودرو ردبول سریع تر از فراری است؟به طور دقیق نمی توان گفت که خودرو ردبول سریع تر از فراری است، اما حداقل تاکنون می توان آن را چشم گیرتر دانست. در گرندپری فرمول یک استرالیا ۲۰۱۹ که هفته جاری برگزار شد، مکس وشتاپن نتوانست با خودروی مجهز به پیشرانه هوندا در دور تعیین خط از سباستین فتل پیشی بگیرد. اما راننده جوان هلندی روز یکشنبه در جایگاه سوم و جلوتر از فتل قرار گرفت تا برتری خودرو ردبول را به رخ بکشد. پیشرفت درخورتوجه در پیشرانه خودرو تیم ردبول از دید کارشناسان و مسئولان تیم های رقیب پنهان نماند؛ تا جایی که توتو ولف، مدیر تیم مرسدس AMG پتروناس با اشاره به عملکرد خوب این تیم در مرحله اول فرمول یک ۲۰۱۹ گفت:احساس می کنم هوندا قدم بسیار بزرگی به سمت جلو برداشته و اگر به رکوردهای سرعت خودرو این تیم نگاه کنید، ردبول را بسیار متفاوت تر از قبل می بینید. آن ها در مسیرهای مستقیم پیست با سرعت بسیار زیادی حرکت می کنند و خوب است که چنین صحنه هایی را شاهد هستیم. مقاله های مرتبط:راننده اول تیم ردبول نیز از زمان تمرین پیش فصل در بارسلون تاکنون، دید مثبتی به پیشرانه هوندا داشته است:در مجموع از وضعیت خودروی جدید راضی هستم. من حداقل می توانستم در طول مسابقه چند بار به بیشینه سرعت خودرو برسم و این پیشرفت بسیار خوبی به شمار می رود، هرچند که نکات مثبت دیگری نیز وجود دارد. اگر من فقط بخواهم بیشینه سرعت خودروی ردبول را با دو تیم رقیب (مرسدس و فراری) مقایسه کنم، از آن بسیار راضی هستم. مکس وشتاپن هفته جاری با خودروی مجهز به پیشرانه هوندا به جایگاه سوم رسید. به عبارت دیگر این اولین باری است که در دوران پیشرانه های هیبریدی V6، خودرویی با پیشرانه هوندا در مسابقات فرمول یک به سکو دست می یابد. شاسی بلند لوکس مرسدس بنز میباخ در آمریکا تولید خواهد شد مرسدس بنز GLC کوپه معرفی شد نگاهی عمیق به مرسدس AMG E63 S استیشن مدل ۲۰۱۸ جوایز بهترین خودروهای کلاسیک آملیا ۲۰۱۹ به فراری و مرسدس بنز رسید فرمول یک استرالیا ۲۰۱۹؛ قهرمانی بوتاس و مرسدس

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " آیا پیشرانه هوندا برای خودرو فرمول یک ردبول مناسب است؟ از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون