روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "۳ سوپ تایلندی که در سفر به این کشور باید امتحان کنید" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "۳ سوپ تایلندی که در سفر به این کشور باید امتحان کنید" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

۳ سوپ تایلندی که در سفر به این کشور باید امتحان کنید


تایلند را در سراسر دنیا به خاطر غذاهای لذیذش می‌شناسند. اگر اهل امتحان کردن غذاهای جدید هستید، در سفر به تایلند حتما این سوپ‌ها را امتحان کنید.

تایلند را در سراسر دنیا به خاطر غذاهای لذیذش می شناسند. اگر اهل امتحان کردن غذاهای جدید هستید، در سفر به تایلند حتما این سوپ ها را امتحان کنید.تایلند سرزمین لبخند، آشپزی خاصی دارد که در سراسر دنیا مشهور است. تور تایلند فرصت مناسبی برای سفر به تایلند و امتحان کردن طعم های جدید خواهد بود.اگر دنبال تور تایلند ارزان می گردید، با کمک کجارو می توانید بهترین تورها از برترین آژانس های گردشگری را جست وجو کنید و از آژانس های همکار کجارو خریداری کنید.در سفر به تایلند، اگر اهل امتحان کردن طعم های جدید هستید، این سوپ ها را فراموش نکنید.سوپ میگوی اسپایسی (Tom Yum Goong)این غذای نمادین و پرعطر و طعم یکی دیگر از غذاهای محبوب و مشهور تایلندی است. این غذا با مواد غذایی اصلی رایج در اکثر غذاهای تایلندی تهیه می شود از جمله علف لیمو، چیلی، برگ لیمو، موسیر، آب لیموی تازه مقدار زیادی سس ماهی و... برای تهیه ٔ آن از تازه ترین قارچ ها و میگوها استفاده می کنند. اگر می خواهید نوع خامه ای آن را امتحان کنید، خامه نارگیل به آن اضافه می شود.مرغ در سوپ نارگیل (Tom Kha Gai)این غذا برای کسانی مناسب است که تحمل غذاهای پرادویه را ندارند. اگر شما هم اهل غذاهای پرادویه نیستید یا به دلایلی در رژیم غذایی خود برای خوردن انواع ادویه ها محدودیت دارید، ولی دوست دارید طعم لذیذ غذاهای تایلندی را بچشید، این غذا را انتخاب کنید.این غذا علاوه بر اینکه ادویه جات کمتری دارد، پر از شیر و خامه نارگیل است. یعنی طعمی ملایم و شیرین و لذت بخش دارد. مثل اکثر غذاهای تایلندی، این غذا هم با تغییرات کوچکی در مواد اولیه، به یک غذای گیاهی عالی تبدیل می شود و گیاه خواران نیز می توانند از خوردن آن لذت برند.سوپ نودل Guay Teowاین سوپ نودل بدون شک یکی از مشهورترین غذاهای تایلندی است. تقریبا همه جا به راحتی پیدا می شود. این غذا درواقع شامل همه انواع سوپ نودل است. ممکن است آن را با گوشت مرغ، گوساله یا هر گوشت دیگری تهیه کنند. نودل آن ممکن است نودل برنجی یا نودل تخم مرغی باشد. به ندرت مدل گیاهی این غذا تهیه می شود. در بیشتر مواقع، فروشنده های سوپ نودل، در آب سوپ کمی دامپلینگ یا گوشت قلقلی اضافه می کنند. برای طعم دار کردن این غذا از مجموعه ای از ادویه ها و طعم دهنده های مختلف استفاده می کنند از جمله شکر، چیلی خشک شده، آب لیمو و سس ماهی. این غذا را هر زمان از روز که میل داشتید می توانید نوش جان کنید ولی معمولا به عنوان اسنک شبانگاهی طرفدار دارد. چگونه یک سفر هوایی راحت با هواپیما داشته باشیم؟ ۳ دلیل برای سفر به باکو با خانواده بهترین سواحل گردشگری کیش و قشم چگونه سفری ۳ روزه به جیپور هند را برنامه ریزی کنیم؟ وارش ایر؛ با جوان ترین ایرلاین ایرانی آشنا شوید

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " ۳ سوپ تایلندی که در سفر به این کشور باید امتحان کنید از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون