روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "نمونه‌های جدید آیپد ۱۰ اینچی به بازار می‌آیند" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "نمونه‌های جدید آیپد ۱۰ اینچی به بازار می‌آیند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

نمونه‌های جدید آیپد ۱۰ اینچی به بازار می‌آیند


با نزدیک‌شدن به رویداد اپل، شایعه‌ها درباره‌ی محصولات جدید آن شرکت افزایش یافت که در رأس آن‌ها، معرفی مدل‌های جدید آیپد قرار گرفته است.

با نزدیک شدن به رویداد اپل، شایعه ها درباره ی محصولات جدید آن شرکت افزایش یافت که در رأس آن ها، معرفی مدل های جدید آیپد قرار گرفته است.نسل هفتم تبلت های مشهور اپل به احتمال زیاد به زودی عرضه می شوند. تاکنون، چند نشانه و خبر از نمونه های پیش رو منتشر شده که یکی از آن ها، نسخه ی جدید آیپد ۳۲۹ دلاری با ابعاد ۹.۷ اینچ یا در بازه ی ۱۰ اینچی است. جدیدترین شایعه ی منتشرشده از منبعی نسبتا مطمئن ادعا می کند آیپدهای ۱۰.۵ و ۱۰.۲ اینچی به زودی معرفی خواهند شد.مقاله ی مرتبط:پیش ازاین، یکی از گزارش ها درباره ی آیپدهای اپل می گفت نسل هفتم آن ها هم از تاچ آیدی و جک هدفون پشتیبانی خواهند کرد. در آن گزارش نیز، به ابعاد نسل جدید اشاره شده بود که البته اطلاعات متناقضی از دو تأمین کننده ی متفاوت ارائه می کرد. یکی از آن ها ابعاد ۹.۷ اینچی و دیگری ۱۰ اینچی را برای نسخه ی بعدی عنوان کرده بودند.به هرحال، شایعه ی اخیر را منبعی منتشر کرده که قبلا اطلاعات درخوراعتنایی درباره ی محصولات اپل منتشر کرده بود. طبق ادعای آن منبع، اپل نمونه هایی جدید از آیپد پایین رده ی خود را در ابعاد ۱۰.۲ و ۱۰.۵ اینچ عرضه خواهد کرد. البته، باتوجه به نزدیک بودن ابعاد این مدل های احتمالی، مشخص نیست کوپرتینویی ها چگونه آن ها را ازلحاظ مشخصات فنی از یکدیگر متمایز خواهند کرد. منبع اطلاعاتی مذکور با نام کاربری CoinX در توییتر، علاوه بر اطلاعات مذکور اعلام کرد آیپدهای جدید با فاصله ی زمانی از یکدیگر معرفی خواهند شد.گزارش های پیشین درباره ی نسل هفتم آیپد اپل ادعا کرده بودند در طراحی آن ها، تغییراتی اساسی ایجاد خواهد شد تا محصولاتی با همان ابعاد قبلی و صفحه نمایش بزرگ تر تولید شوند. درواقع، کوپرتینویی ها تلاش می کنند حداقل حاشیه را در آیپد جدید به کار ببرند.پیش بینی می شود آیپد جدید هم با همان قیمت ۳۲۹ دلاری عرضه شود. به هرحال، اگر شایعه ی اخیر صحیح باشد، باید قیمت های متفاوتی برای نسخه های ۱۰.۲ و ۱۰.۵ اینچی شاهد باشیم؛ تفاوتی که نشان دهنده ی ظرفیت های فنی نسخه ای دربرابر نسخه ی دیگر باشد و بازه های متنوعی از بازار را پوشش دهد.درکنار شایعه ی مذکور، اخیرا گزارشی هم Macotakara منتشر کرده که ادعا می کند اپل آیپد مینی ۵ را همراه با نسل هفتم آیپد به بازار عرضه خواهد کرد. آن منبع اشاره ای به زمان عرضه نکرده؛ اما ادعا شده تأمین کنندگان در حال آماده سازی برای عرضه هستند. درنهایت، مهم ترین خبر رسمی درباره ی آیپدهای جدید، ثبت ۷ شماره مدل جدید در کمیسیون اقتصادی اوراسیا در ژانویه ی سال جاری میلادی است. تأمین کنندگان اپل برای تولید انبوه آیپد و ایرپاد جدید آماده می شوند تاریخ برگزاری WWDC 2019 اپل به طور رسمی مشخص شد اپل در رویداد معرفی سرویس استریم ویدئویی خود چه محتوایی را به نمایش خواهد گذاشت؟ اپل با بزرگانی همچون HBO و Showtime در سرویس ویدئو همکاری می کند درآمد اپل از سرویس ویدئو تا سال ۲۰۲۴ به ۱۰ میلیارد دلار می رسد

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " نمونه‌های جدید آیپد ۱۰ اینچی به بازار می‌آیند از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون