روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "تأمین‌کنندگان اپل برای تولید انبوه آیپد و ایرپاد جدید آماده می‌شوند" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "تأمین‌کنندگان اپل برای تولید انبوه آیپد و ایرپاد جدید آماده می‌شوند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تأمین‌کنندگان اپل برای تولید انبوه آیپد و ایرپاد جدید آماده می‌شوند


آیپد و ایرپادهای جدید محصولاتی هستند که به‌احتمال زیاد در رویدادهای پیش روی اپل معرفی خواهند شد و تأمین‌کنندگان قطعات آن‌ها مشغول آماده‌سازی تولید هستند.

آیپد و ایرپادهای جدید محصولاتی هستند که به احتمال زیاد در رویدادهای پیش روی اپل معرفی خواهند شد و تأمین کنندگان قطعات آن ها مشغول آماده سازی تولید هستند.دیجی تایمز در جدیدترین گزارش خود، با اتکا به منابع خبری ادعا کرد تولیدکنندگان تایوانی بوردهای چاپی مشغول آماده سازی برای تولید انبوه دو محصول جدید برای اپل هستند. یکی از آن ها آیپد اقتصادی و دیگری نسل جدیدی از ایرپادهای مشهور کوپرتینویی ها گزارش شده است. شرکت هایی که به احتمال زیاد تولید PCB برای نسل جدید آیپد ۲۰۱۹ را برعهده خواهند داشت، Flexium Interconnect و Zhen Ding نام دارند.وضعیت کنونی اخبار و بازار این احتمال را به وجود می آورد که آیپد جدید اپل روی همان فناوری معرفی شده در سال ۲۰۱۷ استوار خواهد بود و تنها افزایش ابعاد صفحه نمایش تا ۱۰.۲ اینچ و پردازنده ی سریع تر را به همراه چند به روزرسانی محدود شاهد خواهیم بود. در هفته ی گذشته، گزارشی ادعا کرد که مدل های پیش رو از همان طراحی بدنه ی قبلی استفاده می کنند که در آیپد کنونی با ابعاد ۹.۷ اینچ استفاده شد. به بیانِ دیگر، آن ها نیز از تاچ آیدی و جک هدفون پشتیبانی می کنند.شرکت های تایوانی Compaq Manufacturing و Unitech PCB تولیدکنندگانی هستند که تولید انبوه بوردهای انعطاف پذیر الکترونیکی را برای استفاده در نسل جدید ایرپاد برعهده خواهند داشت. درباره ی نسل جدید ایرپاد پیش بینی می شود هماهنگی کامل با سیری در آن ها اجرا شود. به علاوه، قابلیت های جدید پایش سلامت و بهبود کیفیت صدا، از ویژگی ها موردانتظار کاربران هستند. درکنار همه ی آن ها، سطح بافت دار و رنگ مشکی نیز برای طراحی نسل جدید پیش بینی می شود.اپل هنوز زمان دقیق عرضه ی ایرپاد و آیپد جدید را مشخص نکرده است. برخی شایعه ها می گویند احتمالا نسخه ی اقتصادی تر آیپد به همراه نسخه ای با به روزرسانی های جزئی برای آیپد مینی، احتمالا تا پایان ماه جاری میلادی معرفی خواهند شد. درمقابل، برای ایرپاد نسل جدید پایان بهار یا پاییز سال جاری میلادی پیش بینی می شود.اپل فرصت آن را دارد که سخت افزار جدید خود را در رویداد اختصاصی رسانه در ۲۵مارس (۵فروردین) معرفی کند؛ اگرچه پیش بینی می شود آن رویداد به صورت اختصاصی به معرفی سرویس استریم ویدئویی اپل و سرویس مجله های خبری مربوط باشد. تاریخ برگزاری WWDC 2019 اپل به طور رسمی مشخص شد اپل در رویداد معرفی سرویس استریم ویدئویی خود چه محتوایی را به نمایش خواهد گذاشت؟ اپل با بزرگانی همچون HBO و Showtime در سرویس ویدئو همکاری می کند درآمد اپل از سرویس ویدئو تا سال ۲۰۲۴ به ۱۰ میلیارد دلار می رسد کاهش درآمد تأمین کنندگان آیفون در پی تأخیر در تحویل محصولات

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " تأمین‌کنندگان اپل برای تولید انبوه آیپد و ایرپاد جدید آماده می‌شوند از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون