روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "افزایش ۳ میلیون کاربری تلگرام بعد از اختلال فیسبوک" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "افزایش ۳ میلیون کاربری تلگرام بعد از اختلال فیسبوک" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

افزایش ۳ میلیون کاربری تلگرام بعد از اختلال فیسبوک


پاول دورف، بنیان‌گذار و مدیرعامل تلگرام، اعلام کرد در ۲۴ ساعت گذشته و بعد از اختلال سراسری فیسبوک، ۳ میلیون کاربر جدید در تلگرام عضو شدند.

پاول دورف، بنیان گذار و مدیرعامل تلگرام، اعلام کرد در ۲۴ ساعت گذشته و بعد از اختلال سراسری فیسبوک، ۳ میلیون کاربر جدید در تلگرام عضو شدند.روز گذشته، فیسبوک و تمامی اپلیکیشن های زیرمجموعه ی آن ازجمله پیام رسان فیسبوک و اینستاگرام و واتساپ در کل دنیا با اختلال مواجه شدند. به نظر می رسد این موضوع به نفع پیام رسان تلگرام تمام شده؛ چراکه ۳ میلیون کاربر جدید در ۲۴ ساعت گذشته به این اپلیکیشن ملحق شدند. این تعداد برای اپلیکیشنی که تا فروردین امسال ۲۰۰ میلیون کاربر فعال داشته، بسیار زیاد است.پاول دورف، بنیان گذار و مدیرعامل تلگرام، بعد از این ماجرا در کانال شخصی اش در تلگرام نوشت:در ۲۴ ساعت گذشته، ۳ میلیون کاربر جدید در تلگرام ثبت نام کردند. این خبر خوشحال کننده ای است. ما برای همه حریم خصوصی و فضای نامحدود داریم.تلگرام سرویس پیام رسان رمزگذاری شده ای مانند واتساپ است و برخلاف مدل تبلیغات فیسبوک، با کمک های مالی کاربران مدیریت می شود. ویژگی مهم تلگرام این است که همیشه از حریم خصوصی کاربرانش محافظت می کند و رمزگذاری End-to-end را از سال ۲۰۱۳، یعنی سه سال پیش از واتساپ، به سرویس خود اضافه کرده است. آیا توهم آگاهی در کمین کاربران شبکه های اجتماعی است؟ افشای اسناد لابی فیسبوک برای مقابله با قوانین حفظ حریم خصوصی کارآفرینان کوچک چگونه می توانند انحصار تبلیغات را از دست فیسبوک و گوگل خارج کنند اینستاگرام قابلیت کالکشن های عمومی پینترست را اضافه می کند فیسبوک به ماجراجویی در دنیای ارزهای دیجیتال ادامه می دهد

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " افزایش ۳ میلیون کاربری تلگرام بعد از اختلال فیسبوک از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون