روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "نوکیا g50 در وب‌سایت خرده‌فروش انگلیسی دیده شد" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "نوکیا g50 در وب‌سایت خرده‌فروش انگلیسی دیده شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

نوکیا g50 در وب‌سایت خرده‌فروش انگلیسی دیده شد


طبق اخبار منتشرشده، به‌ نظر می‌رسد محصول بعدی HMD، نوکیا G50 از اعضای سری G خواهد بود که انتظار می‌رود با سخت‌افزاری قدرتمندتر از مدل‌های قبلی عرضه شود.

به نظر می رسد HMD در حال تولید گوشی هوشمند دیگری از سری G نوکیا است؛ زیرا چندی پیش محصولی با نام نوکیا G50 در فهرست یک خرده فروشی آنلاین مشاهده شده است.به گزارش NokiaPowerUser و به نقل از Gizmochina، سازنده ی گوشی مذکور در حال برنامه ریزی برای رونمایی از دستگاهی است که در خانواده ی گوشی های هوشمند G10 و G20 قرار خواهد گرفت. فهرست منتشرشده در وب سایت خرده فروشی انگلیسی، بارکد بین المللی محصول (EAN)، شماره ی تولیدکننده ی محصول (MPN) و تصویر رندر نوکیا G50 را نشان می دهد. متأسفانه در این فهرست مشخصات و جزئیات دقیق تر و تصویر واقعی این گوشی نوکیا ارائه نشده است.مقاله های مرتبط:به نظر می رسد نوکیا G50 نسخه ی رده بالاتر از دستگاه های G10 و G20 خواهد بود؛ به عبارت دیگر، احتمالا با سخت افزاری قدرتمند تر و به دلیل اینکه جزو خانواده ی سری G است، با قیمتی مناسب وارد بازار خواهد شد.نام «G50» نشان می دهد این شرکت احتمالا روی مدل X50 5G نیز کار خواهد کرد. برای افرادی که اطلاع ندارند، برند یادشده قبلاً X10 و X20 را همراه با G10 و G20 وارد بازار کرده بود؛ به همین دلیل احتمال تولید X50 5G وجود خواهد داشت. مورد ذکرشده فقط در حد حدس و گمان است و تنها زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " نوکیا g50 در وب‌سایت خرده‌فروش انگلیسی دیده شد از منبع زومیت. "

 

اخبار گوناگون

× ×