روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "ببینید | تولد نخستین گوزن زرد ایرانی در دشت‌ناز" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "ببینید | تولد نخستین گوزن زرد ایرانی در دشت‌ناز" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ببینید | تولد نخستین گوزن زرد ایرانی در دشت‌ناز

نخستین راس گوساله گوزن زرد ایرانی در پناهگاه حیات وحش دشت ناز در سال ۱۴۰۰ به دنیا آمد. منبع: خبرگزاری صدا و سیما

آدم ها بخشی از خودشان را در مکان هایی که از آن ها می گذرند، زندگی می کنند و اوقاتشان را در می گذرانند، جا می گذارند. شاید به همین دلیل است که کافه ها هرچه قدیمی تر باشند، حال و هوای خاص تری دارند و همدهم بهتری برای اوقات تنهایی و حتّی دورهمی های دوستانه ی ما به نظر می رسند. کافه ها، بازتاب زندگی آدم ها هستند و افرادی که به این کافه ها رفت وآمد داشته اند، فضای کافه را می سازند. با ما همراه باشید تا کافه های قدیمی تهران را بشناسیم؛ همان هایی که وارث چندین نسل خاطره هستند.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " ببینید | تولد نخستین گوزن زرد ایرانی در دشت‌ناز از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×