روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "‍ ‍ داماد الیگودرزی در روز جشن عروسی بازداشت شد" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "‍ ‍ داماد الیگودرزی در روز جشن عروسی بازداشت شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

‍ ‍ داماد الیگودرزی در روز جشن عروسی بازداشت شد

دادستان الیگودرز گفت: دامادی که بر خلاف مصوبات ستاد مقابله با کرونا در شهرستان الیگودرز اقدام به برگزاری عروسی در شرایط قرمز شهرستان کرده بود پیش از آغاز جشن ازدواج بازداشت شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، "حسین صالحی" دادستان اظهار داشت: براساس مصوبات ستادهای ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا، هرگونه تجمع و ازدحام جمعیت در قالب برگزاری مراسم عزاداری و یا عروسی ممنوع بوده و این اقدام در همین رابطه صورت پذیرفته است .وی افزود: خودروی داماد نیز توقیف و با توجه به غیربومی پلاک ، خودرو مبلغ یک میلیون تومان نیز جریمه شد.48

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " ‍ ‍ داماد الیگودرزی در روز جشن عروسی بازداشت شد از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×