روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: عکس و چندرسانه ای منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "پُست اینستاگرامی فرزاد حسنی درباره انتشار خبر مهاجرتش" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع خبرآنلاین با موضوع multimedia-عکس و چندرسانه ای منتشر گردید.خبر باعنوان "پُست اینستاگرامی فرزاد حسنی درباره انتشار خبر مهاجرتش" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پُست اینستاگرامی فرزاد حسنی درباره انتشار خبر مهاجرتش

فرزاد حسنی، مجری سابق تلویزیون، با انتشار متنی در صفحه شخصی اینستاگرامش، به خبر مهاجرت و پیوستنش به شبکه ایران اینترنشنال، واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روز گذشته (چهارشنبه ۱۸ فروردین)، در فضای مجازی، خبری مبنی بر پیوستن فرزاد حسنی به شبکه ایران اینترنشنال و مهاجرتش از ایران منتشر شد.حسنی، امروز با انتشار متنی در اینستاگرام، این خبر را تکذیب کرد و نوشت:«چه بخواهم و چه نخواهم به عنوان شخصیتی شناخته شده در میان مردم با هر میزان اعتبار، باید پاسخگو باشم. پاسخگوی سوءتفاهم ها، شایعات، اعمال نسنجیده، موضع گیری ها و همه و همه. حتی سکوت من در بسیاری از موارد که معمولاً از سر احترام و رعایت اخلاقی است، نمی تواند مانع از مطالبه گری دیگران شود. این روزها به جای محکوم کردن دیگران، به تصحیح و ترمیم خود می اندیشیدم. دیروز پیش از آن که به منبع و دلیل شایعه مهاجرتم فکر کنم و به تقبیح شایعه سازان و نقد فضای مجازی بپردازم، به تکذیب و توضیح اقدام کردم. احساس می کنم کار درست همین بود.»۵۷۵۷

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه multimedia-عکس و چندرسانه ای، نشر خبر " پُست اینستاگرامی فرزاد حسنی درباره انتشار خبر مهاجرتش از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×