روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "آمریکا شرکتی را به دلیل نقض تحریم‌های ایران جریمه کرد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "آمریکا شرکتی را به دلیل نقض تحریم‌های ایران جریمه کرد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

آمریکا شرکتی را به دلیل نقض تحریم‌های ایران جریمه کرد

فارس نوشت: دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرده یک شرکت مستقر در ایالت «اوهایو» باید به دلیل نقض قوانین تحریم ها علیه ایران جریمه پرداخت کند.

«یونی کنترل» که شرکت سازنده ابزار آلات کنترل فرایند است با پرداخت جریمه ای به مبلغ ۲۱۶۴۶۴ دلار به اتهام نقض تحریم ها علیه ایران موافقت کرده است. این اقدام در شرایطی انجام شده که دولت جدید آمریکا به ریاست «جو بایدن» مدعی شده در تلاش برای پیشبرد مسیر دیپلماسی جهت بازگرداندن آمریکا به برجام است.خزانه داری آمریکا ادعا کرده شرکت مذکور بین سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷، بیست و یک محموله به ارزش نزدیک به ۷۰۰ هزار دلار حاوی کلید کنترل فشار هوا را به شریکان تجاری خود در اروپا منتقل کرده اما در جلوگیری از بازصادرات این محصول به ایران قصور کرده است. دفتر کنترل دارایی های خارجی خزانه داری آمریکا مدعی شده کارکنان شرکت یونی کنترل قبل از ارسال این دو محموله به شریکان تجاری شان به اینکه مصرف کنندگان نهایی محصول مذکور طرف های ایرانی خواهند بود واقف بوده است.خزانه داری آمریکا اعلام کرده جریمه این پرونده می توانست بالغ بر ۵ میلیون دلار باشد اما یونی کنترل با توجه به انجام اقدامات فوری در قطع روابط با شریکان تجاری خود و همکاری با تحقیقات مشمول تخفیف شده است.23311

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " آمریکا شرکتی را به دلیل نقض تحریم‌های ایران جریمه کرد از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×