روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "ببینید | روایت خبرنگار صدا و سیما از چهارشنبه‌سوری آرام پایتخت" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "ببینید | روایت خبرنگار صدا و سیما از چهارشنبه‌سوری آرام پایتخت" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ببینید | روایت خبرنگار صدا و سیما از چهارشنبه‌سوری آرام پایتخت

نقاط مختلف تهران در مقایسه با سال های گذشته، چهارشنبه سوری آرامتری را سپری می کنند. منبع: صدا و سیما

سوغاتی آوردن، یکی از سنت های کهن ایرانیان است. سنتی که اگر زمان شروعش مشخص نیست، اما در اشعاری که به حمله مغولان و حکومت ایلخانان باز می گردد اشاراتی به آن شده است. سوغات با هدیه و تحفه فرق دارد، هر چند گاهی از واژه تحفه هم برای آن استفاده کرده اند. سوغات در واقع ره آورد سفر است و به همه عزیزانی که همراهمان نبودند، نشان می دهد که ما به یاد آنها بوده ایم و می خواهیم لذت های سفر را با آنها شریک شویم. در نتیجه، آنچه به عنوان سوغات انتخاب می کنیم،باید نشانی از فرهنگ و سنت های مقصد سفر ما باشد. در این مطلب می خواهیم تعدادی از معروف ترین سوغات مشهد را با هم مرور کنیم.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " ببینید | روایت خبرنگار صدا و سیما از چهارشنبه‌سوری آرام پایتخت از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×