روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "آسیب شدید ترقه به دست نوجوان قزوینی" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "آسیب شدید ترقه به دست نوجوان قزوینی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

آسیب شدید ترقه به دست نوجوان قزوینی

ایرنا نوشت: مرکز فوریت های پزشکی استان قزوین اعلام کرد بر اثر انفجار مواد محترقه انگشتان دست یک نوجوان ۱۶ ساله در شهر اقبالیه قزوین به شدت آسیب دید.

تماسی که سه شنبه شب با واحد ارتباطات مرکز فوریت های پزشکی قزوین گرفته شد حکایت از انفجار در حال کار با مواد محترقه در یک منزل در اقبالیه داشت که سریعا یک آمبولانس از پایگاه الوند به محل حادثه اعزام شد.این حادثه یک مصدوم ۱۶ ساله داشت که متاسفانه مصدوم دچار تروما و سوختگی صورت و اندامها و پارگی انگشتان دست راست شده بود که مصدوم توسط آمبولانس مرکز فوریت های پزشکی به بیمارستان شهید رجایی منتقل شد.دکتر فرهادی متخصص طب اورژانس بیمارستان رجایی در خصوص وضعیت این بیمار اظهار کرد: یک مصدوم ۱۶ ساله که در زمان انتقال به بیمارستان دچار سوختگی شده بود به محض ورود مورد اقدامات درمانی و مداوا قرار گرفت.وی در ادامه عنوان کرد: مصدوم ۱۶ ساله حادثه انفجار مواد محترقه در اقبالیه دچار جراحت اندام ها و سوختگی ۴۰درصد بود که سریعا کارهای درمانی لازم برای وی انجام شد.این متخصص طب اورژانس گفت: در حال حاضر شرایط جسمانی مصدوم تحت کنترل بوده و در بیمارستان شهید رجایی بستری است.47231

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " آسیب شدید ترقه به دست نوجوان قزوینی از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×