روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "محمود خوشنام، نویسنده و پژوهشگر موسیقی درگذشت" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "محمود خوشنام، نویسنده و پژوهشگر موسیقی درگذشت" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

محمود خوشنام، نویسنده و پژوهشگر موسیقی درگذشت

محمود خوشنام، پژوهشگر و منتقد موسیقی که آخرین اثر مکتوبش با نام «از نجوای سنت تا غوغای پاپ» در سال ۹۷ در تهران منتشر شد، در آلمان درگذشت. 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمود خوشنام، پژوهشگر و منتقد نام دار موسیقی ایران، پس از مدت ها درگیری با بیماری پارکینسون، روز یکشنبه ۲۴ اسفند در شهر بُن آلمان درگذشت. محمود خوشنام در سال ۱۳۱۴ در تهران متولد شد. او پس از آموختن علوم سیاسی در دانشگاه تهران، تحصیلاتش را در رشته جامعه شناسی هنر در دانشگاه فرایبورگ آلمان ادامه داد و روزنامه نگاری را از ۱۹ سالگی با نوشتن مطالب انتقادی طنزآمیز با نام مستعار «بی مُخ» آغاز کرد.آخرین اثر مکتوب او «از نجوای سنت تا غوغای پاپ» بود که در سال ۱۳۹۷ به همت انتشارات فرهنگ جاوید در تهران به چاپ رسید.۵۷۲۵۹

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " محمود خوشنام، نویسنده و پژوهشگر موسیقی درگذشت از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×