روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "پاسخ ظریف به ریاکاری بوریس جانسون" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "پاسخ ظریف به ریاکاری بوریس جانسون" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پاسخ ظریف به ریاکاری بوریس جانسون

وزیر امورخارجه ایران در پاسخ به نگرانی های ریاکارانه انگلیس و متحدانش گفت: ایران بر این باور است که همه سلاح های هسته ای و کشتار جمعی وحشیانه باید ریشه کن شوند.

به گزارش خبرآنلاین، محمدجواد ظریف در توئیترش نوشت:بوریس جانسون با ریاکاری تمام می گوید «نگران تولید یک سلاح هسته ای واقعی توسط ایران است». در همان روز، او اعلام می کند که کشورش زرادخانه اتمی اش را گسترش می دهد.برخلاف انگلستان و متحدانش، ایران معتقد است که تسلیحات اتمی و تمام تسلیحات کشتارجمعی وحشیانه هستند و باید ریشه کن شوند.311311

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " پاسخ ظریف به ریاکاری بوریس جانسون از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×