روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "باشگاه امیر قلعه‌نویی قهرمان والیبال شد!" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "باشگاه امیر قلعه‌نویی قهرمان والیبال شد!" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

باشگاه امیر قلعه‌نویی قهرمان والیبال شد!

بازی سوم فینال رقابت های لیگ والیبال امروز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم فولاد سیرجان موفق شد با شکست تیم شهرداری ارومیه قهرمان رقابت های لیگ برتر والیبال شود. حتی در این بازی امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر در ورزشگاه حاضر شد تا از تیم والیبال باشگاهش حمایت کند.ست اولدر این ست دو تیم پایاپای بازی کردند ولی تیم فولاد سیرجان در لحظات حساس مسابقه کم اشتباه تر بود و در نهایت موفق شد 25 بر 23 تیم شهرداری ارومیه را شکست دهد و برنده مسابقه باشد.ست دومست دوم شاهد ماراتن دو تیم بودیم. رقابت آنقدر نفسگیر بود که دو تیم از امتیاز 25 رد شدند. اما فولاد سیرجان دوباره با استفاده از تجربه بازیکنان خود و البته اشتباه کمتر، موفق شد در نهایت 30 بر 28 شهرداری ارومیه را ببرد و دو بر صفر جلو بیفتد.ست سوماین ست هم بسیار نفسگیر بود. تیم شهرداری ارومیه در اواسط این ست از هم پاشیده به نظر می رسید. تیم فولاد سیرجان با سه امتیاز از حریف خود هم پیش افتاد. به نظر می رسید کار تمام شده است چراکه سیرجانی ها 17 بودند و شهرداری ارومیه 13 اما با یک وقت فنی و تغییر تاکتیک اکبری، کلا روند بازی عوض شد. شهرداری در بازگشت دوباره به زمین کلا شرایط را تغییر داد و در چشم به هم زدنی از حریف خود پیش افتاد. آنها در نهایت این ست را 25 بر 21 از حریف خود بدند.ست چهارمتیم شهرداری ارومیه کار بهتر شروع کرد ولی تیم سیرجان رفته رفته قدرت خود را دیکته کرد. آنها توانستند در دقایقی از بازی با سه تا 4 امتیاز از حریف خود پیش بیفتد. وقتی آنها به امتیاز 20 رسیدند، شهرداری روی امتیاز 16 بود. در نهایت این ست را فولاد سیرجان با امتیاز 25 بر21 برد تا قهرمان لیگ برتر والیبال شود.

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " باشگاه امیر قلعه‌نویی قهرمان والیبال شد! از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×