روی خط خبر

  • سیاسی
  • خبرآنلاین
  • عرضه خودرو شاهین شروع متفاوت سایپا در قرن جدید است/ خدمات متنوع در موبایل اپلیکیشن سایپا
 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "عرضه خودرو شاهین شروع متفاوت سایپا در قرن جدید است/ خدمات متنوع در موبایل اپلیکیشن سایپا" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "عرضه خودرو شاهین شروع متفاوت سایپا در قرن جدید است/ خدمات متنوع در موبایل اپلیکیشن سایپا" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

عرضه خودرو شاهین شروع متفاوت سایپا در قرن جدید است/ خدمات متنوع در موبایل اپلیکیشن سایپا

قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش در مراسم تحویل خودروهای شاهین گفت: امروز برگ زرینی در دفتر افتخارات گروه خودروسازی سایپا رقم خورد. تولید محصول شاهین و تحویل این خودرو در شرایط تحریم باعث ایجاد حس غرور در کشور شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مجید باقری در مراسم تحویل خودروهای شاهین گفت : امروز برگ زرینی در دفتر افتخارات گروه خودروسازی سایپا رقم خورد. تولید محصول شاهین و تحویل این خودرو در شرایط تحریم باعث ایجاد حس غرور در کشور شده است.وی افزود: حدود ۸ ماه پیش خودرو پراید از سبد محصولات سایپا کنار گذاشته شد. آن روز آغاز رویکرد جدید گروه خودروسازی سایپا بود.وی ادامه داد : در زمان طراحی سایپا یک شعار وجود داشت و آن جهش کیفیت در تولیدات سایپا بود. امروز همان شعار تحقق یافت چرا که برای اولین بار در کشور یک خودرو تولیدی را به صورت داوطلبانه سه سال گارانتی کردیم.قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش افزود : در کنار کیفیت و ایمنی، خودرو شاهین دارای طراحی زیبایی نیز بوده که نشان از توانمندی صنعت خودرو کشور و گروه خودروسازی سایپا است.باقری گفت : ما در شرایط تحریم به این موفقیت دست یافتیم اما سخت کوشی همکاران ما در گروه خودروسازی سایپا بسیار ستودنی است.وی ادامه داد: همزمان با تحویل خودرو شاهین این نوید را نیز می دهیم که تمام نمایندگی های مجاز سایپا آمادگی سرویس دهی به این محصول را خواهند داشت. تمامی بستر های لازم برای سرویس دهی مناسب به خودرو شاهین آماده شده، چنانکه رونمایی از موبایل اپلیکیشن سایپا که آن هم توسط مهندسان داخلی کشور نوشته شده، نماد این مهم است. کاربران توسط این اپ میتوانند تمامی خدمات سایپا ازجمله فروش و خدمات پس از فروش را دریافت خواهند کرد.مجید باقری در پایان گفت : تولید خودرو شاهین شروع سایپا متفاوت خواهد بود و به زودی کراس اوور این محصول نیز تولید و روانه بازار خودرو کشور خواهد شد.۲۲۳۲۲۷

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " عرضه خودرو شاهین شروع متفاوت سایپا در قرن جدید است/ خدمات متنوع در موبایل اپلیکیشن سایپا از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×