روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "موج گرفتگی مادربزرگ ۸۰ ساله از انفجار شب چهارشنبه‌سوری" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "موج گرفتگی مادربزرگ ۸۰ ساله از انفجار شب چهارشنبه‌سوری" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

موج گرفتگی مادربزرگ ۸۰ ساله از انفجار شب چهارشنبه‌سوری

تسنیم نوشت: رئیس پلیس پیشگیری تهران از انفجار مواد محترقه در خیابان نبرد جنوبی خبر داد و گفت: در این حادثه دو نفر از ناحیه چشم به شدت مصدوم شدند و دو خودرو تخریب شد.

سرهنگ جلیل موقوفه ای با اعلام خبر انفجار مواد محترقه در یک مغازه در خیابان نبرد جنوبی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: دقایقی پیش دو نفر در یک مغازه دخانیات فروشی در خیابان نبرد جنوبی قصد خرید و فروش مواد محترقه را داشتند که حین این خرید و فروش، مواد محترقه منفجر شد.رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ خاطرنشان کرد: هر دو نفر در اثر این حادثه از ناحیه چشم به شدت آسیب دیده اند و دو دستگاه خودرو شامل یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ و یک خودروی جک نیز تخریب شد.این مقام انتظامی بیان کرد: در این حادثه که در ساختمانی چهار طبقه به وقوع پیوست خانمی ۸۰ ساله نیز بر اثر موج انفجار آسیب دید و به مراکز درمانی منتقل شد.وی از والدین خواست نظارت ویژه ای بر فرزندان خود در شب چهارشنبه آخر سال داشته باشند و گفت: استفاده از مواد محترقه مخاطرات زیادی را در پی دارد.۴۷۲۳۱

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " موج گرفتگی مادربزرگ ۸۰ ساله از انفجار شب چهارشنبه‌سوری از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×