روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "سامانه مجازی و نقشه گردشگری اراضی عباس آباد رونمایی شد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "سامانه مجازی و نقشه گردشگری اراضی عباس آباد رونمایی شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

سامانه مجازی و نقشه گردشگری اراضی عباس آباد رونمایی شد

سامانه مجازی و نقشه گردشگری منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد همزمان با طرح استقبال از بهار و در راستای تحقق تهران هوشمند در مرکز همایش سپهر رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این سامانه در راستای ارتقای خدمات رسانی به شهروندان و گردشگران از اراضی عباس آباد به عنوان نگین سبزو قطب گردشگری پایتخت به ویژه در شرایط پاندمی کرونا و لزوم رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی طراحی و رونمایی شد.سید محمد حسین حجازی مدیرعامل اراضی عباس آباد در آیین رونمایی از این سامانه بر لزوم افزایش کیفیت خدمات الکترونیک و مجازی به منظور بهره مندی بیشتر گردشگران تاکید کرد و افزود: پس از طی روال اداری در سال ۱۴۰۰ انشالله شاهد میزبانی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد از اجلاس جهانی گردشگری شهری خواهیم بود.سامانه مجازی گردشگری شامل ۱۰ هزار تصویر با تکنیک عکاسی ۳۶۰ درجه از کل اراضی عباس آباد و مراکز این مجموعه است که کاربران و گردشگران با آغاز سال نو مراجعه به درگاه abasabad.tehran.ir می توانند به صورت مجازی از کل مجموعه بازدید کنند.همچنین نقشه گردشگری این مجموعه هم امروز رونمایی شد.۴۷۲۳۱

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " سامانه مجازی و نقشه گردشگری اراضی عباس آباد رونمایی شد از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×