روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "زمان آغاز به کار ایستگاه متروی اقدسیه اعلام شد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "زمان آغاز به کار ایستگاه متروی اقدسیه اعلام شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

زمان آغاز به کار ایستگاه متروی اقدسیه اعلام شد

شرکت مترو تهران اعلام کرد:ایستگاه اقدسیه مترو یکی از ۱۲ ایستگاهی است که پیشرفت فیزیکی آن بالای۹۴ درصد بوده و در صف افتتاح های پیش رو قرار دارد.

علی امام مدیرعامل شرکت مترو، آزیتا عارفی مجری خط ۳ و جمعی مدیران شرکت پیمانکار ساخت ایستگاه اقدسیه، ضمن بازدید از ایستگاه مذکور، در جریان آخرین وضعیت پیشرفت عملیات اجرایی آن قرار گرفتند.ایستگاه اقدسیه یکی از ۱۲ ایستگاهی است که پیشرفت فیزیکی آن بالای۹۴ درصد بوده و در صف افتتاح های پیش رو قرار دارد. عملیات عمرانی این ایستگاه که در خیابان موحد دانش (اقدسیه) نبش خیابان ندا قرار دارد، از سال ۱۳۹۱ آغاز شده و پیش بینی می شود پس از افتتاح، روزانه حداقل ۱۴ هزار مسافر از آن استفاده کنند.۴۷۲۳۱

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " زمان آغاز به کار ایستگاه متروی اقدسیه اعلام شد از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×