روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "حمایت هیات مدیره و مددی از فکری/ مدیرعامل استقلال به بازیکنان وعده داد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع خبرآنلاین با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "حمایت هیات مدیره و مددی از فکری/ مدیرعامل استقلال به بازیکنان وعده داد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

حمایت هیات مدیره و مددی از فکری/ مدیرعامل استقلال به بازیکنان وعده داد

مدیرعامل باشگاه استقلال خطاب به بازیکنان این تیم گفت: بنده و هیات مدیره همه جانبه از سرمربی تیم حمایت می کنیم و مطمئنا با تلاش شما و فکری، تیم دوباره صدرنشین می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ احمد مددی پیش از شروع بازی درون تیمی امروز شاگردان فکری در جمع بازیکنان استقلال گفت: می دانم که همه تلاش خود را برای موفقیت تیم می کنید و بنده و همکارانم هم همه تلاش خود را می کنیم تا در روزهای آینده بتوانیم بخشی از قرارداد شما عزیزان را پرداخت کنیم.وی افزود: بنده و هیات مدیره همه جانبه از آقای فکری حمایت می کنیم و مطمئنا با تلاش شما و هدایت آقای فکری، تیم دوباره صدرنشین می شود.در پایان صحبت های احمد مددی با بازیکنان قرار شد تا چند تن از بازیکنان با همراهی ووریا غفوری در روزهای آینده در باشگاه استقلال حاضر شوند و درخواست ها و نقطه نظرات خود را با مدیرعامل آبی ها در میان بگذارند.256 251

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " حمایت هیات مدیره و مددی از فکری/ مدیرعامل استقلال به بازیکنان وعده داد از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×