روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "تازه‌ترین خبر از وضعیت عثمان محمدپرست در بیمارستان" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "تازه‌ترین خبر از وضعیت عثمان محمدپرست در بیمارستان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تازه‌ترین خبر از وضعیت عثمان محمدپرست در بیمارستان

ایبنا نوشت: عثمان محمدپرست معروف به عثمان خوافی، دوتار نواز پیشکسوت خراسان و از معدود اساتید بازمانده موسیقی مقامی در پی بیماری، شب گذشته از خواف به بیمارستانی در مشهد منتقل شد.

عثمان محمدپرست، پیشکسوت دوتار نواز خراسان و از چهره های مطرح موسیقی مقامی خراسان که روز گذشته در پی خون ریزی معده در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان ۲۲ بهمن خواف بستری شده بود، شب گذشته در پی وخامت حالش جهت پیگیری روند درمان به بیمارستان امام رضا (ع) مشهد منتقل شد.این در حالی است که محمدپرست بعد از عمل جراحی ستون فقرات، با استفاده از صندلی چرخ دار حرکت می کند.معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در این زمینه با بیان اینکه با اطلاع از بستری شدن استاد در بیمارستان، پیگیر روند درمانشان هستیم، گفت: خوشبختانه حال عمومی استاد محمدپرست رو به بهبود است.محمدرضا محمدی افزود: صبح امروز برای اطلاع از حال ایشان و پیگیری روند درمان با حضور در بیمارستان امام رضا (ع) مشهد بخش اورژانس که استاد بستری هستند، مطلع شدیم که خوشبختانه جلوی خون ریزی معده گرفته شده و اقدامات درمانی برای ایشان در حال انجام است.محمدی گفت: استاد محمدپرست در هوشیاری کامل بودند و قرار است امروز اندوسکوپی معده انجام شود. انشالله با دعای خیر مردم عزیز به زودی از بیمارستان مرخص شوند.۵۸۵۸

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " تازه‌ترین خبر از وضعیت عثمان محمدپرست در بیمارستان از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×