روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "یک قاضی جلوی انتقال آب از زاینده رود را گرفت/ متن حکم" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "یک قاضی جلوی انتقال آب از زاینده رود را گرفت/ متن حکم" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

یک قاضی جلوی انتقال آب از زاینده رود را گرفت/ متن حکم

فارس نوشت: قاضی کمیسیون رسیدگی به امور آب های زیرزمینی استان اصفهان رأی به توقف عملیات غیرقانونی انتقال آب بن-بروجن داد.

وزارت نیرو نیز با دریافت این ابلاغیه از سوی قاضی کمیسیون رسیدگی به امور آب های زیرزمینی استان اصفهان، مکلف شد تا هرگونه تخصیص و برداشت آب در حوزه زاینده رود مانند عملیات پروژه بن-بروجن را تا زمان تأمین منابع آبی جدید، متوقف سازد.سالیان سال است که برداشت های بی رویه و فاقد مجوزهای قانونی و عدم پیشرفت مناسب پروژه های تأمین آب زاینده رود مشکلاتی را برای جاری بودن این رودخانه و تأمین آب استان به وجود آورده است.پروژه بن-بروجن نیز یکی از همین دست اقدامات بود که انتقاد مردم، کشاورزان و کارشناسان را به دنبال داشت زیرا کارشناسان عقیده داشتند با اجرای این پروژه حیات زاینده رود به طور کامل از بین خواهد برد.در سالهای اخیر نیز کشمکش های زیادی بر سر این طرح وجود داشته و در حالی مسؤولان استانی چهارمحال و بختیاری این پروژه را قانونی می خواندند که نمایندگان استان اصفهان آن را به دلیل نداشتن مجوز از شورای عالی آب غیرقانونی و غیرمنطقی می دانستند.47231

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " یک قاضی جلوی انتقال آب از زاینده رود را گرفت/ متن حکم از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×