روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "مجتبی جباری: امیدوارم علی کریمی رئیس فدراسیون فوتبال شود" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "مجتبی جباری: امیدوارم علی کریمی رئیس فدراسیون فوتبال شود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مجتبی جباری: امیدوارم علی کریمی رئیس فدراسیون فوتبال شود

ایسنا نوشت: مجتبی جباری می گوید عملکرد مدیرن فدراسیون فوتبال خوب نبوده و امیدوار است این بار یک نفر از دل جامعه فوتبال در انتخابات فدراسیون رای بیاورد.

این روزها انتخابات فدراسیون تبدیل به سوژه روز فوتبال ایران شده است. اعلام کاندیداتوری علی کریمی نیز در حامعه فوتبال بحث های زیادی راه انداخته و جالب اینکه چند چهره استقلالی از جمله مجتبی جباری از این مسئله استقبال کرده اند. صحبت های جباری را در این زمینه می خوانید؛*به طور کلی فدراسیون فوتبال موفق نبوده و نتوانسته بستری خوب و موثر برای فوتبال محیا کند برای پیشرفت فوتبال، پیشرفت تیم های پایه و برگزاری بهتر مسابقات. متاسفانه در این سال ها فوتبال پایه رشد خوبی نداشته و مشکلاتی بزرگی در مدیریت فوتبال وجود داشته است. مانند ماجرای قرارداد ویلتموس که اتفاق ناگواری را برای فوتبال ایران رقم زد.*مدیران فدراسیون چیزی به عنوان میراث و یادگار باقی نگذاشته اند. آنها گروهی بودند که از یکدیگر حمایت می کردند و پست ها و موقعیت ها بین این افراد جابجا می شد. متاسفانه در این سال ها بخش هایی از فوتبال رها شده بود. مثل فوتبال پایه و رده های فوتبال ملی. مدیران قبلی اشتباهات زیادی داشتند و نتوانستند از پتانسیل ها به خوبی استفاده کنند، اگر مدیریت فوتبال این گونه است، همه می توانند در فدراسیون مدیر شوند.*اگر مدیران فعلی باز هم انتخاب شوند نباید انتظار تغییر چندانی داشته باشیم. آنها نمی توانند پتانسیل ها را بشناسند و از کشورهای موفق در این حوزه الگو بگیرند. مسئولان قبلی وقتی اشتباه می کردند فضا را طوری آماده می کردند که کسی متوجه اشتباه شان نشود. الان فوتبال مشکل دارد و جذابیت هایش را از دست داده و فکر میکنم اگر از روسای قبلی کسی در انتخابات فدراسیون انتخاب شود، وضعیت بدتر می شود.*علی کریمی متفاوت تر از دیگران است. امیدوارم از ایشان حمایت شود و بتوانند انتخاب شوند. برای علی کریمی تجربه جدیدی است و تجربه آسانی هم نخواهد بود. امیدوارم با استفاده از مشاوره هایی که می گیرند و نفراتی که در کنارشان قرار خواهند داد بتوانند کم تجربیگی شان را در این عرصه را جبران کنند. به شخصه دوست دارم یک فرد فوتبالی انتخاب شود به شرطی که چیدمان نفرات درست باشد و از نظرات افراد با تجربه استفاده شود. امیدوارم علی کریمی رای بیاورد و این شانس را داشته باشد که وارد فدراسیون شود.۲۵۶ ۴۱

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " مجتبی جباری: امیدوارم علی کریمی رئیس فدراسیون فوتبال شود از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×