روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: عکس و چندرسانه ای منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "هوای پایتخت؛ همچنان ناسالم برای گروه‌های حساس" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع خبرآنلاین با موضوع multimedia-عکس و چندرسانه ای منتشر گردید.خبر باعنوان "هوای پایتخت؛ همچنان ناسالم برای گروه‌های حساس" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

هوای پایتخت؛ همچنان ناسالم برای گروه‌های حساس

مهر نوشت: بنابر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای تهران هم اکنون برای گروه های حساس در شرایط ناسالم است اما با وزش باد در طول روز، به تدریج در شرایط قابل قبول قرار خواهد گرفت.

بر اساس پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا طی صبح امروز (۲۸ دی) به دلیل عدم وزش باد مؤثر، افزایش غلظت آلاینده ها به ویژه ذرات معلق شده دور از انتظار نیست. از این رو کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.افزایش تدریجی تندی باد در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهد کرد و بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق تهران پیش بینی می شود اما با افزایش ترافیک در اواخر وقت امروز بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود. با این وجود پیش بینی می شود که به دلیل حاکمیت ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گیرد.بر این اساس تداوم شرایط جوی ناپایدار تا صبح فردا (۲۹ دی) سبب می شود که با وجود افزایش تردد خودروها، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار گیرد. این شرایط مساعد جوی طی روز نیز ادامه دارد بنابراین در اواخر وقت فردا با وزش باد مؤثر وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق برقرار می شود.بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته با شاخص میانگین ۸۸ در شرایط قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای هم اکنون با شاخص میانگین ۱۰۸ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.۴۷۲۳۲

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه multimedia-عکس و چندرسانه ای، نشر خبر " هوای پایتخت؛ همچنان ناسالم برای گروه‌های حساس از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×