روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "نظر محسن هاشمی رفسنجانی درباره کاندیدای در انتخابات ۱۴۰۰" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "نظر محسن هاشمی رفسنجانی درباره کاندیدای در انتخابات ۱۴۰۰" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

نظر محسن هاشمی رفسنجانی درباره کاندیدای در انتخابات ۱۴۰۰

ایرنا نوشت: رییس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران با تاکید بر علاقه اصلاح طلبان برای حضور انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، گفت: قصد نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را ندارم.

محسن هاشمی درباره انتخابات ریاست جمهوری افزود: این انتخابات برای ایران پیش رو بسیار مهم است و باید احزاب قوی با ارائه برنامه مشخص برای انتخابات ۱۴۰۰برنامه ریزی کنند.رییس شورای شهر تهران افزود: اصلاح طلبان باید از ایران و آینده تصویر سازی کنند. برنامه های خود را به مردم بگویند و روشنگری کنند و تیمی را معرفی کنند که بتواند این برنامه را اجرا کنند.۲۱۶۲۱۶

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " نظر محسن هاشمی رفسنجانی درباره کاندیدای در انتخابات ۱۴۰۰ از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×